+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstiharede kırmızı kurdele görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  silaglbr
  Seyirci Üye

  İstiharede kırmızı kurdele görmek

  Reklam




  Sual: meraba ben üniversite adayı bir öğrenciyim ve bı bolum hakkında cok kararsız kaldım ve onun ıcın İştihare namazına yattım.Ve bu ruyayı yorumlamanız benım ıcın cok onemlı lütfn.
  orada bı gelin gordum beyazlar içindeydi ama oradaki kadınlar uç kırmız kurdele getırdı ve bu uc kırmızı kurdekleden bırısı çüruk ve onu secılmemesını ıstedılr ama bırısı o çürük olanı secıyo ama glın değil seçen böyle .

  meraba bunu yanıtlamanız benim için çok önemli ben bu sene nasip olursa üniversiteye gitmeyi düşünüyorum ama kararsız kaldığım bı bolum vardı ve onun iştıhare namazına yattım.Orada beyazlar içinde bı gelin vardı daha sonra oradakı ınsanlar üç kırmızı kurdele getırdı ama üç kurdele içinde birisi çürük dıyolar ve onun secilmemesını ıstıyolar ama bırısı onu secıyo böyle ?







 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: İstiharede kırmızı kurdele görmek


  Reklam



  Cevap: Merhaba kardeşim. Bu rüya olumsuz manaya işaret eder. Ama bu konularda işin ehli olan ve seni de tanıyan bilgili insanlara danışmak en doğrusu olur. İstihare ile insanın yanılma ihtimali her zaman vardır.

 3. 3
  Misafir
  hayırlı günler istihare namazında kız başına yeşil bir taç takmış ama gelinlere bağlanan kırmızı kurdalede gözükmüş rüyada sizce bu rüya bizim için hayırlı olabilirmi bu rüyayı oğlum için yatırdım istihareye yatan kişi böyle görmüş

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim.

  İstihareyi ya oğlun kendisi için yada bir anne veya baba olarak sende yapabilirsin sünnet olan ancak budur. Bu görülen rüya hayırlıdır ama sonuçta bu bir rüyadır. Asıl olan araştırmak ve ona göre bir karar vermektir. Rüya ile yanılmak her zaman mümkündür.

+ Yorum Gönder

istiharede kirmizi kurdele gormek