+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstiharede görülen renklerin anlamları Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  gulcan
  Seyirci Üye

  İstiharede görülen renklerin anlamları

  Reklam
  Sual: Hayırlı günler. ben bir kaç kez istiareye yattım lakin birşey göremedim. ünüversiteden bir hocama rica ettim o da sağolsun tamam dedi. rüyada yemyeşil bir alanda görmüş beni uçsuz bucaksız bir yeşillikmiş. yanımda benim gibitesettürlü bayanla da varmış. uzaklara doğru bakıyormuşum. yeşil erik ağaçları görmüş. dalları da erikleri de yemyeşilmiş. ben gönülişimiçin niyet etmiştim. rüya hayırlımıdır? anlamı nedir?

  Hayırlı günler. Ben bir kaç kez istiareye yattım lakin birşey göremedim. Ünüversitesinden çok sevdiğim dini bütün olan hocamdan rica ettim o da sağolsun kırmadı. Rüyada uçsuz bucaksız yeşilliklerle dolu bir alanda görmüş beni. Yanımda benim gibi tesettürlü dua eden bayanlar varmış hepimiz aynı sırada durup uzaklara doğru bakıyormuşuz. Etrafta bir sürü erik ağacı varmış ve ağaçların arasında boşluk yokmuş çok sık sıklarmış. Zürafa görmüş o yeşillik alanda bide. Ben gönül işim için niyet etmiştim. Görülen rüya hayırlı Mıdır? Anlamı nedir? Şimdiden çok teşekkür ederim.. ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: İstiharede görülen renklerin anlamları


  Reklam  Cevap: Hayırlı günler kardeşim. İstihareye herkesin kendi işi için yatması sünnet olandır. Bu görülen rüya ise olumlu ve hayırlı manaya işaret eder. İstiharede esas önemli olan rüya değil insanın içine gelen o konudaki hisleridir. İşte bu yüzden senin kendin yapman daha uygun olur.

+ Yorum Gönder