+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare rüyasında okul görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İstihare rüyasında okul görmek

  Reklam
  Sual: Selamün kavlen min rabbir rahîm,
  Değerli büyüğüm, tanıştığım bir hanım arkadaş ile ileriye dönük düşünmeye başladım.
  Hakkımda hayırlısı mı diye istihareye yattım.

  Rüyamda okuduğum ilk okulun avlusunda en arka sırada bir yerdeyim.
  Okulun duvarına projektör ile öğrencilerin çektiği anılar yansıyor...
  Ekranın bir köşesinde 2 kanatlı kuş gibi birşey devamı uçuyor gibi vir resim var.
  Yanıma bir hanım geliyor bana birşeyler soruyor..
  Hatırlamıyorum...
  Fakat olumlu şeyler diyorum...

  Rüya böyle bitiyor. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstihare rüyasında okul görmek


  Reklam  Cevap: Selamun aleykum kardeşim. İstihare için bu gördüğün rüya açık ve net bir işaret sayılmaz. İstiharede ya rüya çok net bir işaret olmalıdır veya senin içine bir huzur yada huzursuzluk hissi gelmelidir.

 3. Misafir
  İstiare namazinda kıldım ve kendimi farklı bir okulda gördüm öğretmenim ancak akşam bir öğrenci ile ders yapıyorum bahçede karanlık zifiri karanlık değil herşeyi secebiliyorum sonra okul sahipleri ve aynı branştan bir öğretmenle aynı masadayim okul için rapor yazıyorum mavi tukenmez le sonra diğer öğretmene gösteriyorum o da çok iyi olduğunu söylüyor tam kırmızı tukenmezle beyaz deftere bir şekil çizmeye calisiyorum ç ama tamamlanmiyor yarım kaliyor okul sahipleri bir şey konuşuyor ve ben para vermek istiyorum almıyorlar ben ısrar ediyorum yinede almiyorlar daha sonra okul sahibinin eşi bilgisayarda mal girdi çıktısı yapmakta bizde konu hakkında bilgi veriyor uyandim

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya genel olarak hayırlı olsa da asıl gerçek tabiri senin içine gelen huzur yada huzursuzluk hissindir. Bu his sana daha açık bir işaret olarak kabul edilir. Eğer yinede için rahat etmemişse o zaman dilersen istihareni bir daha yapabilirsin.

 5. Misafir
  Ben istiare namazi kilmadim ancak sabah namazini kılıp dua ettim allahım bu iş olacaksa ruyamda annemi göster dedim rüyamda annem dayimin gençlik resimlerini gösteriyordu bu rüya istiare yerine geçer mi acaba ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu istihare olarak yorumlanmaz. İstihare için ancak gerekli görevlerin yerine getirilmesi gerekir. Bu bir rüya olarak Allah duanı kabul etmiş demektir. Başka da özel bir şekilde yorumlayamayız.

 7. Misafir
  Sabah namazinda sonra gördüğüm rüyada gerçek hayatta gorusmedigim abimle oturmus konuşuyoruz bir valizim var gideceğim yerde kullanacaklarımi ve kullanmayacaklarimi ayiriyorum konuşurken valiz hatırladığım kadar açık ren beyaza yakın beni havaalanına götürmeye hazırlanıyor abim namaz kilacagimi sonra yol cikabilecegimizi söylüyorum ona odaya giriyorum ortada soba yanıyor kizkardesim bir somyada üstü açık uyuyor kırmızı bir pijama var üzerinde fakat somya örtüsü açık renk kremle beyaz ortası ordan geçiyorum abdest almaya başlıyorum tuvaletin kapısının açık olduğunu görüyorum tam görünmüyor tuvalet fakat gördüğüm kadari ile tertemiz ve bembeyaz lekesi yok abdest aldigim lavaboda aynı beyaz ve temiz tam abdest almaya başladım kollarimi yıkarken uyandım abdest almayı tamamlayamadım

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya eğer istihare için yatılmış ve görülmüş ise hayırlı olarak yorumlanır. Ancak şunu unutmamak gerekir, en doğru ve en açık yorum senin içine o konuda gelen hissin sana bir işaret olarak kabul edilir. Çünkü rüya ile yanılmak çok kolaydır ama içine gelen his daha sağlam bir işarettir.

+ Yorum Gönder
istihare ruyasinda okul gormek