+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada arkadaşın sizi satması, ekmesi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada arkadaşın sizi satması, ekmesi

  Reklam
  Sual: Rüyada arkadaşımla tiyatro gibi bir şey izliyoruz. İki arkadaşını görüyor onlar onun önünden hiç bir şey söylemeden geçip gidiyor. O da söylenmeye başlıyor sattılar beni falan falan sonra o da beni orada bırakıp onların peşinden gidiyor. Ben öylece kalıyorum orda. Sonra yanıma (arkadaşımın oturduğu yere) kız kardeşim oturuyor .
  Bu rüyanın tabiri nedir
  Bayanım öğrenciyim 14 yaşındayım beni satan arkadaş da en yakın arkadaşım olur ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada arkadaşın sizi satması, ekmesi


  Reklam  Cevap: Bu tür rüyalar tersi ile tabir edilir. Arkadaşlarından iyilik hayır ve sevgi görmeye yorumlanır. Bu arkadaşının seni sevdiğine ve sana yakın olmasına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda arkadaşım beni satıyordu. Sonra ona hesap sormak için yanıma gel diye mesaj attım. Arkadaşım bir anda yanıma geldi bana açıklama yapmaya başladı. O anda balkona yeşil bir kedi ve gri suratlı bir köpek geldi. Arkadaşım köpeği, ben de kediyi sevmeye başladım. Bir anda kedi odama girdi. Oda kapım kapalı olmasına rağmen kapı açılmıştı ve kedi kapıdan çıkıp koridora kaçtı. Sonra ben de kediyi yakalamak için koridora çıktım. Koridorda sadece üstünde kilot olan bir adamla karşılaşıyorum. Odamın kapısını beden sormadan açtın diye sorarkenadam ben mi açtım da bana trip atıyorsun diye sordu ve rüya bitti.

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya ancak kişiye göre doğru yorumlanabilir. Genel manada insana bazı kimselerden gelen zarara işaret eder. Günahlara dalan, zevkine çok önem veren ve bu yüzden günahlara bulaşan kimse manasında da yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder