Konusunu Oylayın.: Rüyada İncili görmek Peygamberimizin yanında savaşmak

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyada İncili görmek Peygamberimizin yanında savaşmak
 1. 04.Temmuz.2016, 13:40
  1
  Misafir

  Rüyada İncili görmek Peygamberimizin yanında savaşmak


  Rüyada İncili görmek Peygamberimizin yanında savaşmak Mumsema Benim adım enes .16 yaşındayım .Bu rüyamı 14 yasımda gördüm .o zamanlar iyi kalpli olduğumu düşünüyorum .ama şimdi çok da öyle oldugumu düşünmüyorum .şimdi rüyamda mahşerdeydim .herkes sıraya girmişti. sırayla 2 şer olarak bir yere ışınlanıyorladı. orda odalar vardı içindeki insanlar namaz kılıyorlardı. sonra ben bir agaçtaki gizli bölmeden bir ışıkla kitap çıkardım .o kitabın degiştirilmiş bir incil oldugunu anladım .onu peygamber efendimize teslim ettim ve yanında arkadasları vardı. (kitabı peygamber efendimize veya arkadaslarına verdim. peygamberin orda olduguna eminim ama ona teslim edip veya yüzünü görüp görmediğime emin değilim.)sonra hristiyanlar o kitabın bizde oldugunu anlar ve savaş çıkar .Gökden Allahın sesini duyarım "kim peygamberin yanında savasırsa o cennetlikdir "der ve peygamber efendimizi arkadasları uzaklaştırır. bende hemen insanların kafasına çıkarak aralardan giderek en önde savasırım çıplak ellerle. ve savas bölgesideboğazıma kadar sulu bir bölgede gercekleşir bu kadar teşekkür ederim.


 2. 04.Temmuz.2016, 13:40
  1
  Kayıtsız üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız üye
  Misafir  Benim adım enes .16 yaşındayım .Bu rüyamı 14 yasımda gördüm .o zamanlar iyi kalpli olduğumu düşünüyorum .ama şimdi çok da öyle oldugumu düşünmüyorum .şimdi rüyamda mahşerdeydim .herkes sıraya girmişti. sırayla 2 şer olarak bir yere ışınlanıyorladı. orda odalar vardı içindeki insanlar namaz kılıyorlardı. sonra ben bir agaçtaki gizli bölmeden bir ışıkla kitap çıkardım .o kitabın degiştirilmiş bir incil oldugunu anladım .onu peygamber efendimize teslim ettim ve yanında arkadasları vardı. (kitabı peygamber efendimize veya arkadaslarına verdim. peygamberin orda olduguna eminim ama ona teslim edip veya yüzünü görüp görmediğime emin değilim.)sonra hristiyanlar o kitabın bizde oldugunu anlar ve savaş çıkar .Gökden Allahın sesini duyarım "kim peygamberin yanında savasırsa o cennetlikdir "der ve peygamber efendimizi arkadasları uzaklaştırır. bende hemen insanların kafasına çıkarak aralardan giderek en önde savasırım çıplak ellerle. ve savas bölgesideboğazıma kadar sulu bir bölgede gercekleşir bu kadar teşekkür ederim.

 3. 07.Temmuz.2016, 00:38
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 26,127
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Rüyada İncili görmek Peygamberimizin yanında savaşmak
  Selamun aleykum Enes kardeşim. Allah seni ismine layık eylesin. Rüyan çok hayırlıdır. Peygamber aleyhisselamın yolunun hak olduğuna ve ve Hristiyanlığın aslı dışındakilerinin tahrif edildiğine sana bir işarettir. Peygamberin yoluna uyman gerektiğine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.


 4. 07.Temmuz.2016, 00:38
  2
  Yönetici  Selamun aleykum Enes kardeşim. Allah seni ismine layık eylesin. Rüyan çok hayırlıdır. Peygamber aleyhisselamın yolunun hak olduğuna ve ve Hristiyanlığın aslı dışındakilerinin tahrif edildiğine sana bir işarettir. Peygamberin yoluna uyman gerektiğine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.
+ Yorum Gönder