Konusunu Oylayın.: Rüyada çocuğunun olduğunu görmek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Rüyada çocuğunun olduğunu görmek
 1. 18.Haziran.2016, 12:32
  1
  Misafir

  Rüyada çocuğunun olduğunu görmek


  Rüyada çocuğunun olduğunu görmek Mumsema selamlar.. ben bekar bir genc kızım fakat uzun yıllardır aynı rüyayı görüyorum. yani ilk kız çocuğum olmuş oluyor adını hatice koyuyorum bu rüyayı haftalar sonra tekrar fakat hatice yavaş yavaş büyümüş bir şekilde görüyorum yani her rüyada büyüyor emekliyor sonraki rüyada yürüyor ve bir sonraki rüyada hamile oluyorum daha sonrakinde de yusuf adında bir oğlum oluyor bu rüyaları ben sanki gercekten yaşıyormuş gibi oluyorum ve ben özledikçe sık sık görüyorum. en son bi kızım daha olduğunu adının ravza olduğunu gördüm fakat ravzayı emzirirken vefat etti. aklımı çok kurcalıyor böyle bir rüya yorumlarınız içiv teşekkürler.


 2. 18.Haziran.2016, 12:32
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  selamlar.. ben bekar bir genc kızım fakat uzun yıllardır aynı rüyayı görüyorum. yani ilk kız çocuğum olmuş oluyor adını hatice koyuyorum bu rüyayı haftalar sonra tekrar fakat hatice yavaş yavaş büyümüş bir şekilde görüyorum yani her rüyada büyüyor emekliyor sonraki rüyada yürüyor ve bir sonraki rüyada hamile oluyorum daha sonrakinde de yusuf adında bir oğlum oluyor bu rüyaları ben sanki gercekten yaşıyormuş gibi oluyorum ve ben özledikçe sık sık görüyorum. en son bi kızım daha olduğunu adının ravza olduğunu gördüm fakat ravzayı emzirirken vefat etti. aklımı çok kurcalıyor böyle bir rüya yorumlarınız içiv teşekkürler.


  Benzer Konular

  - Rüyada hamile olduğunu görmek?

  - Rüyada babanın başka çocuğunun olduğunu görmek

  - İstiharede evlenip çocuğunun olduğunu görmek

  - Rüyada erkek çocuğunun olduğunu görmek

  - Rüyada çocuğunun suda kaybolduğunu görmek

 3. 18.Haziran.2016, 21:35
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 23,432
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Rüyada çocuğunun olduğunu görmek
  Selamun aleykum hanım kardeşim. Bütün bu rüyalar sana çok hayırlı işaretlerdir. Nasip, kısmet, rızık ve bereket anlamlarına gelir. Sadece vefat eden bebek görmek bazı planlarının yolunda gitmemesine yorumlanır en doğrusunu Allah bilir.


 4. 18.Haziran.2016, 21:35
  2
  Yönetici  Selamun aleykum hanım kardeşim. Bütün bu rüyalar sana çok hayırlı işaretlerdir. Nasip, kısmet, rızık ve bereket anlamlarına gelir. Sadece vefat eden bebek görmek bazı planlarının yolunda gitmemesine yorumlanır en doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder