+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada gelinlik görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada gelinlik görmek

  Reklam
  Sual: Selamn aleykm hocam. Benm sevdgm bir cocuk var oda beni sevyr ama bulusmuyrz grsmyrz cok fazla gunah olmasn diye. Bugun onu ruyamda grdm.Biz cok sakin bir yere gtmek icin tamamen orda yasamak icin yani bir yerlere gitcektk cokta guzl bir yer olrmus orasi.Bir sahil kenarindan gecyrz oraya gtmek icin ama hic kimse yok tertemiz bi kum tertemiz bi deniz masmavi cok guzeldi kumun izernde bir tane bile pislk yktu. Oradan gecerken bir adam durdrdu bizi korumasyms orann uzermzi aradi cocuk bana dokndu ve benm cebmde bir tane hurma olrms hurmayla alamam dedi ve bende cikarip kumlarn ustne attm hurmayi. Daha snrasnda sevdgm cock cekti beni o uzermi kntrl ederkn sinirlendi kiskandi. Uzermzde gundelk kiyaftler var ama ben oldgmdan cok zayf ve guzldm. Denz kenrnda yuruyrduk ve sadece bir tane dukkan gibi bi yer vardi ama kotu bu yerdi hissettm. cok gurultulu muzikli bir yer sevdgm cock girmek istemedi ama ben girip baktm ve su istedm snra uzerme bi baktm gelinlik var ustmde. Sanki evlenmisizde sakin bir yere gdyrmsz gibi hic yabancilamadm. Snra su vermek istedlr bana ordaki kadnlr ama sevdgm cock suyu icirtmedi bana kendi aldgi ayrani icirtti. Ve oradan ciktik. Hayr olsn insallh ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada gelinlik görmek


  Reklam  Cevap: Aleykum selam hanım kardeşim. Rüyan genel manada çok hayırlı ve huzurlara işarettir. Ama bu kişinin boş yere şüpheleri yüzünden sıkıntı yaşamaya delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyada gelinlik görmek. S.a. mumsema hocam ben halen etkisinden kurtulamadığım bi rüya gördüm aylar önce sizin böyle bi hizmet verdiğinizden habersizdim. Allah razı olsun. Rüyamda bir gelinlik alıyoruz ve onu akrabalara gösterirken kayboluyor gelinlik. Sonra arıyorum başka gelinlikler buluyorum ama o değil. Sonra kendi kendime söyleniyorum şimdi ben xxxx e ne dicem çok da pahalıydı diye. Rüyamın sonunda buldum mu hatırlamıyorum. Sevgilim var yıllardır evlenmeyi planlıyoruz. Ama nasip olmadı hala.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Gelinlik evlenmeye ve nasip olmasına delalettir. Bu şekilde gelinliğini kaybetmen belkide bir süre daha evlenememek manasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  S.a. ben geçen gece rüyamda gelinlik giymiştim sevdiğim var onunla evlenecekmişim. Abisi evlenecekti. Ama bizde evleniyomuşuz. Yengesi olan kişide bende gelinlik giymiştik. Onun gelinliği kabarıktı benimkide ne dar ne kabarıktı ve dekolteliydi iki parçadan oluşuyordu. Ben gösteriyordum. Bak böylede oluyo diye. Gelinlikler oynuyorum üzerimdeyken çekiştiriyorum sonra uyandım. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Birincisi eğer gelinlik giyen kişi bekar ise, uzun zamandır birlikte olduğu ve çok iyi anlaştığı kişi ile en kısa sürede evlenip mutlu bir yuvaya karışacağına işarettir. Rüyayı gören kişi evli birisi ise, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili mutlu ve güzel gelişmelere vesile olacak bir haber alacağı anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder