+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada beyaz et görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada beyaz et görmek

  Reklam
  Sual: ruyamda beyaz et yikiyordum kar beyazi. Sinek oluyordu tekrar yikiyordum . Sonra evin yaninda kaza oluyordu uc erkek olmus etleri gozukuyordu . Ne anlama geliyor ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada beyaz et görmek


  Reklam  Cevap: Rüyada et yıkamak genellikle ölmüş kimsenin arkasında konuşmak olarak tabir edilir. Bu tür rüyalar çevreden sevilmemek manasına da işarettir. Tövbe ve istiğfara yorumlanır en doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda eşim önüme yuvarlak bembeyaz pişmiş et koyuyor galiba o sakatatmış , ben bunu yemem diyorum ama bakıyorum yarısını yemişim.Sonra kare şeklinde kırmızı pişmiş et koyuyor,tam onu yiyeceğim bu tam pişmemiş diyorum.Sonra alışveriş yapmışım iki tane Kocaman tenekelerle içki almışım ,içkilerde viskiymiş .

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyada sakatat görmek ve yemek problemli ve sorunlu bir aile hayatının habercisidir. Kırmızı ve pişmemiş et görülmesi mutsuzluğa, hastalığa, kedere ve yalnızlığa işarettir. İçki ise helal mal ile haramın karıştırıldığına yorumlanır. Senin bu rüyadan ders alman gerektiğine ve halini düzeltmen gerektiğine bir işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder