+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada peygamberimizin evini görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada peygamberimizin evini görmek

  Reklam
  Sual: Selamun aleykum ben kizima kirk kurani okuttum ve o gece ruyamda peygamber efendimizin eski oturdugu evi gordum oralarda gezdim ve peygamber efendimizi gormeye gittim herkesi sirayla aliyolardi en sondaydim tam sira bana geldi oraya girecekken beni vahsi hayvanlar kovaladi bu ne anlama geliyo yorumlarsaniz seviniirim. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada peygamberimizin evini görmek


  Reklam  Cevap: Aleykum selam. Önünüzdeki süreçte çok sabırlı olmanız gerektiğine eğer başarılı olursanız sorunların geçeceğine işarettir. Bazende bu sebat gösterilemediği için büyük sorunlarla karşılaşmaya işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  İyi günler rüyamda şöyleydi rüyamda biri bana gönülden diyo ama devamını hatırlamıyorum sonra Hz Musa nin evinde görüyorum kendimi merdivenler den çıkıyorum sonra bir çocuk geliyo karşı daki evden bahsediyo ona saygı duymadığı soyluyo bende öyle şey olur mu falan diyorum . Şimdiden Allah razı olsun

 4. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Musa aleyhisselamı veya onunla alakalı olan bir şeyi görmek, zafer ve üstünlük bulmaya, en sıkıntılı anlarda yardım edilmeye tabir edilir. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Gördüğüm rüyayı akşam vakti 8 gibi gördüm rüyamda bir dağın içinde gibiydik orası peygamber efendimizin eviydi sonra ellerimi yere dokunuyodum buralara peygamber efednimiz yaşadı dokundu diyordum ve ağlıyordum aynı zamanda etrafında iki tanr küçük kız secde ediyordu.

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya peygamber aleyhisselamı sevmek ve özlemek olarak yorumlanır. Ağlamak ise sevinçle ve huzura delalet eder. Çoğu kere bu tür rüyalar onun sünnetine sarılmanın önemine işaret etmektedir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. rabiaozdemir
  Üye
  Ruyamda bir ev goruyorum beton ama biraz eski kapısı falan kapının yanında siyah merdivem vardı yukarı dogru. catısı falan var evin ama peygamberimizin evi diye ben ruyamda biliyorum. Peygamberimizi gordum mu hatırlamıyorum ama sonradan gordum gibi ilham oldu.

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya sana peygamber aleyhisselamın sünnetine uyman için ve onun gösterdiği yoldan yürümen için bir ikazdır. Bu rüya aynı zamanda senin eksikliklerin anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada peygamber efendimizin evini gezmek,  rüyada peygamberimizin evini görmek,  ruyada hz muhammedin evini gormek,  rüyada peygamber efendimizin evini görmek