+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada araba kullanmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada araba kullanmak

  Reklam
  Sual: Selamun aleykum hocam. Ruyamda araba kullandgmi grdum cok guzl suruyrdum. Halam kullanmak istedi arabayi verdm ona halamn oglu yolda yuruyrdu ve cocuga arabalar carpmak uzerydi halam indi ve cocugunu kucgna aldi sakin bi yere gtrdu arabayida bana verdi bi anlk alinca arabayi bi otobuse carptm ama arabada bi hasar olusmadi hemen kullanmaya devam ettm yine onume bi engel cikti ama zarar gormedn yoluma guzlce devam ettm hocam. Sonra ruya icinde ruya gordm. Eski sevgilm babam annem bizim evn onnde oturuyrdk eski sevglmn ne blmyrm ama bzmle bi ilisksi oluyrdu. Elimden tuttu benm benicok uzmustu ve barsmak istedgni bunlr icn ozr diledgni syledi. Yaptklri icn pisman oldgnu falan ama ben onu untmstm ilk defa ryamda grdm sonrasnda onnla cinsel iliskiye grdgmi ayni yatakta sarldgmzi gordum cok mutlu oldgmu grdm. Bizm evde kalyrdu. Snra eski sevglm anneme kucucuk bir top verdi dunya seklinde ama ulkeler falan vardi o topu anneme verdi bu topta birsey sakli ama sen bulacaksn ve o kotu seyi ordan cikaracksn dedi. Annem ugrasti ama yapamadi. Ben aldm ve kirmzi bir isikli igne cikardm toptan o igneyi attm yok ettm bize zarar vereck diye. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada araba kullanmak


  Reklam  Cevap: Aleykum selam. Bu rüya sizin için yaşanılan veya yaşanılacak bazı sıkıntılardan sonra Allah'ın izniyle ferah bulmaya ve huzura erişmeye işaret eder. Ayrıca mutluluk, müjde ve sevinçli haberler almaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Selamün aleyküm değerli dostlar,

  Rüyamda çarşıdan eve giden yolda birde ufak doblo arabam varmış ön kapıyı açıp bindiğim vakit yan kapıdan aynı anda babamda biniyor.
  Arabada çakmaklık altında 3 tane panel 3 tane renk var.
  Bunlar kırmızı sarı ve yeşil Allah allah garip birşey diliyorum.
  Sönüyor sonra eve Doğru sürmeye başlıyorum.
  Yolu yokuş fakat araba ile giderken yolu kısmen kapatan kütükleri geçiyoruz.
  Yukarı doğru çıkarken yolun kısmen kapatan kücük kızına geçtik düzlüğe gelmeden yola dökülmüş çakıllar var bir kaç kamyon oradan geçemeyiz diye duruyorum.
  El frenini çekiyorum.
  Fakat o çakılın üzerinde de yol vardı...

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Araba sürmenin genel manası, kişinin yaşadığı olaylar ve hayatta karşılaştığı durumlara işarettir. Bu önünüzde çıkabilecek şeylere işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder