+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazında görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İstihare namazında görülen renkler

  Reklam
  Sual: Merabalar.. Benim konuştuğum erkek arkadşm vardı o çocuk benm hakkmda hayırlı mı evlilik için onun için hem kendm hemde başkalarına istihare yaptırdım.. Benim kendim gördüğüm rüyalar da hep beyaz renkler gördm bir arkdşm mavi ve beyaz görmş bir akraba yaptrdm o rüyasnda beni görmş siyah ferace siyah başörtü varmş üzermde yanından öylece geçmişim böyle olunca benm kafam karıştı ne yapmm gerekyo ?
  ---
  Merabalar.. Benim görüştüğüm bir erkek arkadşm vardı onun için istihare yaptm ve yaptırdım evlilik için hayırlı mı diye.. Bir ardkşm yaptı mavi yeşil renk görmüş ben kendim bir kaç defa yaptm ve hep beyaz gördm tekrar başka birine yaptrdm o rüyasnda beni görmş siyah ferace varmş siyah başörtüsü varmş üzermde bunun anlamı nedir ? Böyle olunca biraz tedirgn oldm istiharede renkler önemli mi yani ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstihare namazında görülen renkler


  Reklam  Cevap: Merhabalar. Esas olan herkesin kendisi için yapmasıdır. Bu bahsettiğiniz bütün rüyalar olumlu ve hayırlı manasına işarettir. Ayrıca içinize doğan his önemlidir bu sizin için en güzel işaret olur.

 3. Misafir
  Merhaba,
  ben Kosova'dan yaziyorum
  Ben hacet namazi kildim sonra ruyamda bir eve gittim ve o evde oda'da hallam ve kizi ve bi suru kadin vardi hepsi beyaz giyinmislerdi sonra ben cok korkmustum ve kosmaya basladim ve arkamdan halla ve kizi geliyordu ben kaciyordum..bu ruya ne anlama geliyorum yazarsaniz sevinirim lutfen

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya istihare için olumlu manaya işaret değildir. Asıl istiharede senin içine gelen his sana en net işaret olur. Uyandıktan sonra o rüyan hakkında kalbine olumlu mu değil mi diye istek gelir.

+ Yorum Gönder