Konusunu Oylayın.: Rüyada kızımın kaynanasını görmek

5 üzerinden 2.00 | Toplam : 5 kişi
Rüyada kızımın kaynanasını görmek
 1. 12.Mayıs.2016, 12:05
  1
  Misafir

  Rüyada kızımın kaynanasını görmek


  Rüyada kızımın kaynanasını görmek Mumsema Hocam benim kızımın nisani atılmıştı konuşmuyoruz kaynanasigille aynı mahallede oturuyoruz bu gece rüyamda bize geliyordu bizim yataklar serili oluyordu ben biraz yukarda oturuyorum oda biraz aşağıda oturuyor kaynanası kizimda yatıyor elinde telefon ve o gelince kalkıp gidiyor sonra kadın bana diyor ki o yüz lirayı babanın ustune yazdırdım diyo (babam rahmetlik oldu yaşamıyor ve benim ona borcum yok) babanın ismini yazdırdım diyo.(nisan kaynana yüzünden atıldı kizim ve oğlan birbirini seviyordu herseylerini verdim bu rüya ne anlama gelir acaba)


 2. 12.Mayıs.2016, 12:05
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Hocam benim kızımın nisani atılmıştı konuşmuyoruz kaynanasigille aynı mahallede oturuyoruz bu gece rüyamda bize geliyordu bizim yataklar serili oluyordu ben biraz yukarda oturuyorum oda biraz aşağıda oturuyor kaynanası kizimda yatıyor elinde telefon ve o gelince kalkıp gidiyor sonra kadın bana diyor ki o yüz lirayı babanın ustune yazdırdım diyo (babam rahmetlik oldu yaşamıyor ve benim ona borcum yok) babanın ismini yazdırdım diyo.(nisan kaynana yüzünden atıldı kizim ve oğlan birbirini seviyordu herseylerini verdim bu rüya ne anlama gelir acaba)


  Benzer Konular

  - Rüyada bir kızımın olduğunu gördüm yorumu nedir?

  - Rüyada kızımın süt dişinin arkasında diş çıkması

  - Kızımın kısmeti için dua

  - Rüyada öz kızımın helal olmayan yollarla kız çocuğuna sahip olması

  - Damat kaynanasını kabre koyabilir mi?

 3. 12.Mayıs.2016, 22:08
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 23,371
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Rüyada kızımın kaynanasını görmek
  Allah haklarında hayırlısını nasip etmesi için dua edin. Bu rüya üzüldüğünüze ve karşı taraftan işittiğiniz şeylerden çok rahatsız olduğunuza işarettir. En doğrusunu Allah bilir.


 4. 12.Mayıs.2016, 22:08
  2
  Yönetici  Allah haklarında hayırlısını nasip etmesi için dua edin. Bu rüya üzüldüğünüze ve karşı taraftan işittiğiniz şeylerden çok rahatsız olduğunuza işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder