+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstiharede kırmızı gül bahçesi görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  İstiharede kırmızı gül bahçesi görmek

  Reklam
  Sual: Teyzem benim için istiareye yattı hayatımdaki insanın hayırlı mi olup olmadigi için ama ruyada kırmızı gul bahçesi var ve annem ceyizimi yıkayıp asiyor ceyizim ise bembeyaz sizce nasıl yorumlayabilirim ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstiharede kırmızı gül bahçesi görmek


  Reklam  Cevap: İstiharede bahçe ve kırmızı güller görmek çok hayırlı ve olumludur. Ancak istihareyi herkes kendisi için yapması sünnettir. Size tavsiyem ayrıca sizde istihareye yatın ve rüyadan ziyade içinize o konuda doğan hissin ne olduğuna dikkat edin.

 3. 3
  Misafir
  Merhaba ben istihareye yattım evlilk maksatlı. Rüyamda elinde kırmızı gülle geliyor bana veriyor. Sen hala yemek yemedin mi diyo. Ben De o sırada çantamdan kurumuş iki dilim peçetede su böreği çıkarıp masaya koyuyorum yok yemedim diyorum. Birlikte yemeğe gdecekken kocaman bi salonda görüyorm kendimi ışıkları yakmak için basıyorum o sırada bi aydınlık odada üst komşumuzu görüyorum ışıkları yakmak için gelmiş ama hafif korkuyorum bianda onu görünce sonra uyandım. Neye yoracağımı bilemedim yardım ederseniz sevinirim

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya istihare için hayırla yorumlanır. Ancak sadece rüya ile değil mutlaka içine gelen hisse de bakılmalı ve ona göre bir işaret kabul edilmelidir.

 5. 5
  Misafir
  Ben cocuguma istihareye yattim iki kere havale gecirdi sagligi duzelecek mi diye ruyam da bi deste kirmizi gul gordum ne guzel dedim PEYGAMBER EFENDIMIZ S.A.V ofda kirmizi gulu cok severmis dedim sizce ruyamin anlami ne?

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Görmüş olduğun rüyan çok hayırlı ve çok güzeldir. İnşaallah gönlündeki dileği Allah sana ihsan eder. Ayrı olarak şu veya bu şey olacak mı diye istihare yapılmaz. İstihare ancak bir işi yapıp yapmamak konusunda kararsız kalan kimse yapar. Bu durum için hacet namazı kılabilirsin.

+ Yorum Gönder

istiharede kırmızı gül görmek