+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Askerlik için istihare Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Askerlik için istihare

  Reklam
  Sual: Selamın aleykum
  Ben ve arkadasım benim askere gitmem yada sonra gitmem konusunda istihareye yattık benim ruyamda annem camin asagisina bayrak gibi asiyordu ve konusurken sehit kelimesini duydum ve kim dye sordum annemde amcaninoglu gibi bir sey soyledi
  Arkadasimin ruyasi ;
  Sahilde kardesleri ve arkafadi yururken ben ustumde askeri kiyafetle gemiye binip gidiyorum oda evibe donuyor kar yagmaya basliyor cocuklar karda oynuyor oda camdan izliyor bu tuyalari yorumlaya bilir misiniz ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Askerlik için istihare


  Reklam  Cevap: Aleykum selam kardeşim. İstihare rüyası anlamında bunlar olumlu ve hayırlı manasına işarettir. Gitmek istememe nedeni şüpheli bir durum olmalıdır ki istihare yapılsın. Yani hayırlı olduğu belli olan bir şey için istihareye yatılmaz. Ayrıca askere gitmeyi ertelemek kaderi asla değiştirmez.

 3. Misafir
  Hocam bu ruyaların manası sehit olmam midir. Ruyalardan cok etkilendim yardimci olursaniz sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyaların şehit düşmeye işaret eden herhangi bir işaret olarak görmüyorum. Herşeyin en doğrusunu zaten ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Cok tesekkur ederim Allah razi olsun , pekiarkadasimin ruyadindaki benim uniformali bir sekilde gemiye binmem daha donra kar yagmasi ne manalara gelir hocam.

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyada, disiplinli ve düzenli olmaya ayrıca hayırlı ve güzel bir gelecek için yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir. Allah sizdende razı olsun.

 7. edaa
  Üye
  bir kişi için istihare yaptım ilk rüyamda yeşil bir çaylıktayım ama ortada çürük bir ağaç var onu deviriyorum ve içinden yeşillik çıkıyor ikinci rüyamda ise yeşil bir dağdayım uzun uzun ağaçlar var yeşil ama bi tane yıkık bir ev var bu kişiyle denedik olmadı şu an başkasıyla bu rüyayı yorumlarmısınız kişinin rahmetli babaannesi de onun rüyasında senin kısmetin odur demiş benim için

 8. arifselim
  Yönetici
  İstiharede ilk işarete itibar edilir ve rüya görülme şartı yoktur. Yani ilk rüyanızla birlikte eğer içinize de olumlu veya olumsuz olarak bir işaret bir his gelmişse bu sizin için o konuda bir işaret sayılır. Sırf rüyaları istihare açısından yorumlarsak her ikisi de olumsuz manaya işaret eder.

+ Yorum Gönder