+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstiharede mekke medineyi görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İstiharede mekke medineyi görmek

  Reklam
  Sual: Selamün aleyküm.bi erkekle ilgili güzel rüyalar görüyodum.onunla hayırlı mı olucak yoksa hayırlı olmucak mı diye istihareye yattım.ilk etapta onunla ben aynı evdeymişik muhtemelen orada yaşıyormuşuz.ikinci etapta ise mekke veya medinedeyim tek katlı geniş beyaz bina üstünde oturmalık bi mekan üstü açık ve üstünede yeşil büyük şemsiyelerle açmışlar ve gece.orda da beyaz elbiseli yeşil takkeli birsürü hacı ve umreci amca ve abi oturuyor muhabbet ediyor.etrafta ferah ve ışıklı gece olmasına rağmen.yine beyaz kıyafetli bi genç ordaki erkeklere beyaz içecek dağıtıyor ben de onun arkasında dolaşıyorum sonra mekanın diğer ucuna gidiyor dağıtmaya ona sen ne okudun diyorum okul manasında o da o kısımları sorma diyo galiba sonrada bana sen de içcek misin diyo ben de sen dağıt ben artınca içeyim diyorum ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstiharede mekke medineyi görmek


  Reklam  Cevap: Aleykum selam hanım kardeşim. İstihare rüyası olarak hayırlı ve güzel bir rüya görmüşsün. Ama şunu unutmamak gerekir istiharede önemli olan rüya değildir önemli olan senin içine o konuda gelen huzur veya huzursuzluktur bu sana en güzel işaret olur. Ayrıca böyle önemli konularda bilen kimselerle mutlaka istişare de edilmesi gerekir.

 3. nasippp
  Üye
  Hocam dediğiniz gibi yapıp istiharede sadece mekke medineyi gördüm ama siz rüyada ne gördüğünüz önemli değil diyorsunuz ben uyandığımda ne hissettim bilmiyorum ama sadece mekke medineyi hissettim bu çok farklı bir duyguydu yorumlarsanız sevinirim..

 4. arifselim
  Yönetici
  Asıl olan rüya değildir demek istiyorum. Yoksa eğer çok açık bir işaret olursa ve seninde için rahat ve huzurlu oluyorsa o zaman bu hayırlı manasınadır.

+ Yorum Gönder