+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada arkadaşının sevdiğini görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir
  Reklam

  Rüyada arkadaşının sevdiğini görmek

  Reklam

  Rüyada arkadaşının sevdiğini görmek Mumsema Merhaba rüyamda arkadaşımın sevdiği çocuk beni görüyor ve bunu başka bir arkadaşıma söylüyor o arkadaşım da bana çocuğun beni gördüğünü ve baktığını söylüyor yani isim vererek anlatırsak arkadaşım arzu olsun arkadaşımın hoşlandığı çocuk bulut olsun benim diger arkadaşım arya olsun kendi rüyam içerisinde elitin hoşlandığı çocuk bulut beni yürürken görüyor uzun uzun bana bakıyor ve bunu arkadaşım aryaya söylüyor arya da bunu bana söylüyor ne anlama gelir? Ben daha önce arkadaşımın hoşlandığı çocuğu hiç görmedim

 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada arkadaşının sevdiğini görmek


  Reklam


  Merhaba. Bu rüya sizin için kısmetin açılmasına ve hayatın kolaylaşmasına işaret eder. Bu rüya bazen kişi için mutlu olacağı bir evliliğe tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 3
  Misafir
  Ormandaydık arkadaşımın sevdiği çocuk ölmüş yerde yatıyordu. Etraf kalabalık. Arkadaşım başında ağlıyordu. Ben de yanında ifadesiz bir şekilde bekliyordum.

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hayırlıdır ve senin için bir nasihat yerine geçer. Yani bundan kendine ders çıkarmalısın ve güzel bir işaret olarak kabul etmelisin. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 5
  Misafir
  Merhaba rüyamda arkadaşımın sevdiği çocuğu düğünde yolumu kaybetmişken gördüm, bir yerden düşerken elimi tutuyordu ve bir şans daha ver diyordu.

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya o kişi için batıl ve hurafelere inanmaya ve meşgul olmaya işaret eder. Bir diğer manası ise kafa karışıklığına ve kararsızlık manasına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 7
  Misafir
  Rüyamda birden telefon çaldı. Kankamın sevdiği kız beni arıyordu. Telefonla konusurkebde hafif hafif sulieti yabimda belirdu ve yan yana arkadaşımı konuşmaya başladık. Oda galiba arkadaşımı seviyodu bunu ima ediyodu acaba bunu yorumlayabilirmisiniz

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyaların çok özel bir tabiri olmasa da genel anlamda bu rüya, güzel bir söz duyacağına ya da müjdeli bir haber alıp sevinçten havalara uçacağına tabir edilir. Elbette en doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. 9
  Misafir
  Rüyamda sinifimiza arkadasim ve arkadasimin sevdigi çocuk oturuyordu. Ben ayaktaydim ve çocuğu görmüyordum. Arkadasima ne güzel seviyorsun dedim . sonra arkadasimin sevdigi cocuk duydu ve benim sol elimdeki sivilceleri sıkmaya başladı. Cok açımisti .

 10. 10
  arifselim
  Yönetici
  Güzel bir rüyadır ve çok uzun sürecek dostluklara işarettir. Ayrıca iş hayatında ve eğitim hayatında engelleri bir bir ve kararlılıkla aşarak çok büyük ve kimsenin tahmin edemeyeceği başarılara imza atmaya rivayet eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. 11
  Misafir
  Arkadasim rüyasinda sevdigim cocuğa sosmel medyada istek atarken goruyo -ki normalde buna cesaret edemem-bu neye isaret

 12. 12
  arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Bu rüyanın çok özel bir yorumu yoktur. Bazı yorumculara göre o kişinin sevineceği bazı haberleri almaya yorumlamışlardır. Her rüya için hayırlı olmasını Allah'tan dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu

rüyada arkadaşının sevdiğini görmek

rüyada arkadaşının sevdiği kişiyi görmek

rüyada arkadaşımın sevdiği çocuğu görmek

rüyada arkadaşını sevdiği kişiyle görmek

ruyada arkadasinin hoslandigi kisiyi gormek

rüyada arkadaşımın sevdiğini görmekruyada arkadasimin sevdigini gormek