+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sevmediğin birini görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada sevmediğin birini görmek

  Reklam
  Sual: Rüyamda hiç sevmediğini bir kadının kör olduğunu benimde onun evinde sofrasında bulunduğum ve onu gormek için odasına gittiğini onunda beni sevmemesine rağmen beni seviyormuş gibi gözükmesine benim yanına gidisimle çok sevindiğini gördüm bu ne anlama gelir. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada sevmediğin birini görmek


  Reklam  Cevap: Merhaba. Eğer evli iseniz bu evin hanımı ile tabir edilir. Bu kişinin ağzının sıkı olduğuna ve sır vermediğine tabir edilir. Genellikle hayırlı olarak yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Hocam wp grubumuz var ve orada bir abi var beni kac kere tehdit etti ozelden yazarsan uyelere seni babana dikayet ederim dedi.Tabi etti ve artik onu sevmiyordum o abiyi sinirliydim.Hocam ruyamda bana mesaj atmis kardes olalimmi diye bizim evin yanindada yabanci bir araba park edili bende korku icindeyim acaba o abimi parketti diye babamda soruyir bu araba kimin.Ne anlama gelir?

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Böyle rüyalar genellikle insanın etkisinde kaldığı olaylardan görülür ve bu rüyaların özel bir tabiri yoktur. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhaba, rüyamda oğlumun kreşinin eski müdürü olan hiç sevmediğim kadın ve birkaç kişinin daha önünde (eşim de var), tiyatro sahnesinde oğlumla birlikte tiyatro oynuyoruz, saçlarımla ve kıyafetimle uğraşıyorum bir ara, müdür gel üzerine adam gibi birşeyler vereyim bu çok çirkin diyor, oyuna ara veriyoruz. Sert bi durum yaşanmadı rüyamda normal bi şekilde konuştuk. Ne anlama geliyor acaba?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba bu rüya kişinin durumuna göre ancak en doğru bir şekilde yorumlanabilir. Bekar kimseler için hayırlı olarak yorumlanır ancak evli kimseler için tatsız ve üzücü olaylar yaşanması manasında tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 7. Misafir
  Öncelikle aynı ruyada hem sevdiğim kisiyi hem de sevmediğim kisiyi gördum sevdigim kisi baska siniftan bi kizlara bakiyordu ve o kizlarida sevmiyordum ben sinirlenmistim yemekhanedeydik onumdeki herseyi yere atip temizlemistim.Sevmedigim kizlardan biri ise sinif arkadasim o bana herzamanki gibi laf sokmaya calisiyor beni sinirlendirmeye calisiyordu bana yardimci olabilir misiniz? Simdiden tesekkur ederim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya kişiyi çekemeyen kimselere galip gelmeye yorumlanır. Ancak bu rüya daha çok bilinçaltına yerleşen düşüncelerden ve bir duygu yoğunluğu yaşamaktan dolayı görülmüş olabilir. Allah'tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. Misafir
  Ruyamda sevgilim benim ona benim tisortumu hediye etigim tisortu sevmedigim birine hediye etigini gordum. O sevmedigim kisi benim tisortumu giymisti.

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hoşuna gitmese de hayırlı ve güzel bir rüyadır. İyilik etmeye ve sevindirmeye işaret eder. Çoğu kere bu tür rüyalar insan etkilendiği herhangi bir şeyden dolayı rüyasına yansımasından dolayı da görülebilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder