+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada dağda hayvanlar görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada dağda hayvanlar görmek

  Reklam
  Sual: Selamun aleykum ben dun bir kac tane ruya gordum:
  Ruyamda bi yerdeydim sonra bi yasli biri vardi kadinmiydi erkekmiydi hatirlamiyorum sonra benide alip daga ciktik o deveye binmisti bense esege :D sonra dagdayken kara bi yilan gordum ama dokunmadim oraya biraktim sonra dagdan azicik ormana indik ormandan assagi yokusa bakarken bi kac tane ayi vardi siyah ve kahverengi sonra o yaslida belinde tufek vardi ama ona vurma diyodum fazlalar geliler sonra uste ciktik yasli hemen deveye bindi sen burdan git dedim bende o sirada essege bindim ama olmadi yasli adam arkatarafima gecti bende ondeydim bi baktikki ayilar fillerin ustune binmis insan gibi bize saldircaklar bende o sirada biliyorumki filler yilanlardan korkak aliyodum kara yilani fillere atiyodum onlar assagi indi az bakmak biz sonra sesler geliyodu filler ayilara vuruyodu sanirim bi fil konusunca ah kapurgam kirildi diyodu sonra bi baktim kendimi baska bi yerde buldum uyandim sanirim biliyorum bi adam karsimdaydi bende o gordugum ayi ruyasini anlatiyodum o adam ruyami yorumlamiyodu sadece gulumseyerek gulerek yuzume bakiyodu yorumlarsaniz sevinirim. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada dağda hayvanlar görmek


  Reklam  Cevap: Aleykum selam kardeşim. Rüyanda gördüğün bütün ayrıntılar ve hayvanlar senin için büyük bir hayır ve elde edeceğin başarılar ile düşmanlarına üstün gelmene tabir edilir. Eşeğe binmenin ise manası özeldir. Rüyada eşeğe bindiğini gören kimse için, hayırlı ve güzel günler yakındır manasında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda dağlarda siyah kurbağalar daha farklı hayvanlar vardı hepsi siyahti zarar vermediler atlayarak geçtim

 4. arifselim
  Yönetici
  Genel olarak kurbağalar görmek insanın çevresinde bulunan iyi, hayırlı ve güzel ahlaklı kimselerin bulunduğuna işaret eder. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada dağda hayvan görmek