+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş komşusunu diri görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada ölmüş komşusunu diri görmek

  Reklam
  Sual: Rüyamda Kaserne Hastaligindan dolayi vefat Etmis Komsumuzu gördüm Annemin Bananen ördügü ceketi giymis üzerine diyorumki Bana ver o benim Annem örmüstü ama vermek istemior bende kalsin diyor Sonra biraz Ter icinde kalkarak uyandim korktum.Hastaliktan korkuyorum öyle Rüya görüncede korktum Hasta falan olurum diye Böbreklerimde Rahatsizim zaten yorumlarsaniz Rüyami Sevinirim.

  Ve bi Rüya daha gördüm Kadin gidiyorum Doktor bakior simdiye kadar nerdeydin diyor ve o arada yine uyandim Lütfen yorumlarmisiniz

  Saygilarimla ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada ölmüş komşusunu diri görmek


  Reklam  Cevap: Bu rüya sizin aileniz ve çevrenizdeki kimseleri için hayırlı gelişmelere tabir edilir. Ölmüş birini görmek genellikle hayırlıdır ve olumlu gelişmeler olarak tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  ölmüş amçamı ölmüş yeğenim ile el ele gördüm güzel elbiselerle ne anlama geliyo
  çok merak ediyom

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Bu rüya amcan ve yeğenin için durumlarının da inşaallah hayırlı olmasına delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada ölmüş komşunu görmek,  rüyada ölmüş komşusunu diri görmek,  ruyada ölen kom,  rüyada ölen komşunu görmek,  rüyada ölmüş komşunu görmek nedir,  Rüyamda ölmüş erkek komşumuzu görmek nedir,  rüyada ölmüş kom