+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada beyaz komot görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada beyaz komot görmek

  Reklam
  Sual: Merhaba,

  rüyami yorumlarmisiniz?

  Rüyamda bana bir büyük paket getiren adamlar oluyor. Evime getiriyorlar ve ben diyorum ki: "ben bunu ismarlamadim". Ama diyorlarki: "Bu size", ve gidiyorlar. Ben paketi aciyorum ve icinde bir beyaz komot oluyor. Seviniyorum ve komotu torbasindan cikariyorum. Cok modern ve güzel olmus oluyor. Ve (gercektende) sevdigim kisi kendi ellerinen yapip bana göndermis oluyor. Icinde bir gazete buluyorum ve üstüne sevdigim kisi bana bir mektup yaziyor. Hediye gönderdigini, ve beni sevdigini, bana tesekür ettigini. Bende telefonu alip ona yaziyorum...


  Ben bu kisi icin istihare namazi da kilip buyaya yazmistim. Hissim ve rüyam olumlu idi. Aramiz malesef acik. Onun icin suan Allaha tevekkül ettim ve hayirlisini diledim. Istiharemden bir kac gün sonra bu rüyayi gördüm.

  Allah razi olsun! ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada beyaz komot görmek


  Reklam  Cevap: Merhabalar. Hediye almak hayırlı ve güzel olan ne varsa ona işaret eder. ayrıca bu rüya insanı şaşırtacak hayırlı ve güzel gelişmelere tabir edilir. Ancak günler sonra görülen rüyalar istihare ile hiç bir ilgisi yoktur. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder