Konusunu Oylayın.: Rüyada güneşin yandığını ve düştüğünü görmek

5 üzerinden 3.00 | Toplam : 2 kişi
Rüyada güneşin yandığını ve düştüğünü görmek
 1. 20.Nisan.2016, 10:53
  1
  Misafir

  Rüyada güneşin yandığını ve düştüğünü görmek


  Rüyada güneşin yandığını ve düştüğünü görmek Mumsema Merhaba, rüyamda balkondan dışarı baktığımda güneşin yandığını görüyorum. İtfaiye su fırlatıp söndürmeye çalışıyor. Herkese dışarıya bakın diyorum. Sonra izlerken güneş yere düşüyor ve etraf kararmaya başlıyor. Bende içten içe keşke tohumları ekseydim de bir kez bari güneş görselerdi diyorum. Üzüntü yaşıyorum. Rüyam uyarıcı bir rüya mıdır yoksa şeytani bir rüyamı? Güneşin düşmesi güzel yorumlanmış fakat yanmasını bulamadım. Teşekkürler.


 2. 20.Nisan.2016, 10:53
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Merhaba, rüyamda balkondan dışarı baktığımda güneşin yandığını görüyorum. İtfaiye su fırlatıp söndürmeye çalışıyor. Herkese dışarıya bakın diyorum. Sonra izlerken güneş yere düşüyor ve etraf kararmaya başlıyor. Bende içten içe keşke tohumları ekseydim de bir kez bari güneş görselerdi diyorum. Üzüntü yaşıyorum. Rüyam uyarıcı bir rüya mıdır yoksa şeytani bir rüyamı? Güneşin düşmesi güzel yorumlanmış fakat yanmasını bulamadım. Teşekkürler.


  Benzer Konular

  - Rüyada kızının düştüğünü görmek

  - Rüyada Ayın Üzerine Düştüğünü Görmek

  - Rüyada yerin yandığını görmek

  - Rüyada cehennemde yandığını görmek

  - Rüyada kedinin yandığını görmek

 3. 21.Nisan.2016, 00:36
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 23,421
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Rüyada güneşin yandığını ve düştüğünü görmek
  Merhaba. Rüyada güneş görmenin tabiri genellikle güzeldir. Ama güneşin sönmesi ve düşmesi gibi rüyalar bir uyarı ve ikazdır. Hemen salih ameller işlemeye ve tövbe etmeye tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.


 4. 21.Nisan.2016, 00:36
  2
  Yönetici  Merhaba. Rüyada güneş görmenin tabiri genellikle güzeldir. Ama güneşin sönmesi ve düşmesi gibi rüyalar bir uyarı ve ikazdır. Hemen salih ameller işlemeye ve tövbe etmeye tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder