+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada hırsız görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada hırsız görmek

  Reklam
  Sual: Rüyamda eski evimizdeyiz. (Evimiz teras kat. Oturma odası terasa bakıyor. Oturma odasından çıkınca sağa döndüğünüzde koridorun karşısında banyo, sağında yatak odası ve solunda mutfak var.) eşimle yatak odasında bir şeyler konuşuyoruz. Bu arada ben de yatak odasından çıkarken koridorda hırsızla karşılaşınca hemen kaçıp oturma odasına giriyor. Ben de hemen kapıyı hırsızın üzerine kapatıp eşime hemen polisi aramasını söylüyorum. Hırsız içeride panikliyor. Ben de korkuyorum. Polisi ara dediğim halde uyandım. Farkettim ki gerçekte de polisi ara diyordum. Rüyadan ayrı olarak hırsız istese camı açıp kaçabilir ama yapmıyor. Panikle kıvranıp duruyor. Uyandığımda sabah ezanı okunmuş vaktin çıkmasına 32 dk kalmıştı. Sabah namazını kaçırmadım çok şükür. Yorumlarsanız sevinirim. Allâh razı olsun hocam. ? 2. Misafir

  Rüyada hırsız görmek.


  Reklam  Cevap: Rüyamda eski evimizdeyiz. Evimiz teras kat. 1+1 oda şeklinde. Oturma odası terasa bakıyor. Oturma odasından çıkınca sağa döndüğünüzde koridorun karşısında banyo, sağında yatak odası ve solunda mutfak var. Eşimle yatak odasında bir şeyler konuşuyoruz. Bu arada ben de yatak odasından çıkarken koridorda hırsızla karşılaşınca hırsız hemen kaçıp oturma odasına giriyor. Ben de hemen kapıyı hırsızın üzerine kapatıp eşime hemen polisi aramasını söylüyorum. Hırsız içeride panikliyor. Camı açıp kaçabilir ama yapmıyor. Ben de korkuyorum ve eşime polisi ara dediğim halde uyandım. Farkettim ki gerçekte de polisi ara diyordum. Hırsız hiç bir şey almamıştı. İri yarı birisiydi. Uyandığımda sabah ezanı okunmuş vaktin çıkmasına 32 dk kalmıştı. Çok şükür namazı kaçırmadım diyerek şükrettim. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. İsmim Süleyman.

 3. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız hayırlıdır. Rüya sahibinin hane içine kendisine karşı kötü planlar taşıyarak sızmaya çalışan bir kişinin varlığına delalet eder. Sizin ise bunun farkına varmanıza ve gerekli tedbirleri alarak bu sorunu önlemenize işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder