+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada erkek cinin kadına dönüşüp onu âyet süre okuyarak dövmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada erkek cinin kadına dönüşüp onu âyet süre okuyarak dövmek

  Reklam
  Sual: Rüyamda evmin camindan bir adamın beni izlediğini daha sonra kapim geldiğini gördüm evde saklama çabası ıcindeyken kapıyı açma kararı aldigimda kapiMDA çirkin bir kadın olduğunu görünce onu cin olduğunu anlıyorum veonu süreler okuyarak elim le sopayla dovuyorum onu duverkende sürekli tukurdugumde ağzımdan kan ve küçük et parçaları geliyordu kendim namaza durup onuda kılmasını istiyorum sen kahrolacaksin kıl diyorum ve bir taraftan namaza durup bütün süreleri bağıra bağıra okuyordum sizce bu bana namaz kilmadigim için bir işaret olabirmi çünkü ben çini dovverken benim ağzımdan kan geliyor du bu benim nefsine olan savaşım olabilimi ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada erkek cinin kadına dönüşüp onu âyet süre okuyarak dövmek


  Reklam  Cevap: Selamun aleykum kardeşim. Evet bu rüya sana bir işaret olmuştur. Bu genelde insanın gizli düşmanı olan şeytana tabir edilir. Allah'ın izniyle ona boyun eğmeyecek ve ibadetlerini yerine getireceksin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder