+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada telefonla mesajlaşmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada telefonla mesajlaşmak

  Reklam
  Sual: Merhabe benim istihare rüyasında yatmakta ki niyetim; erkek arkadaşım var ve ciddiyiz hayırlı mı değil mi ona niyetle yatmıştım ve rüyamda onu gördüm ama telefonda onunla mesAjlaşıyoruz. Bir fotoğrafını görüyorum üstü çıplak bir fotoğrafını görüyorum elinde tüfek. Konuşmalarında bana karşı hem sevgili gibi hem arkadaş gibi karışık bir rüyaydı. Sizce anlamı nedir ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada telefonla mesajlaşmak


  Reklam  Cevap: Merhaba. Rüyanız istihare açısından da hayırlı ve olumlu olarak tabir edilir. Ancak istiharede ayrıca uyandıktan sonra içinize doğan his nedir ona da bakmalısınız. Bu his sizin için bir işaret olur. Rüyada yanılırsanız bile içinize doğan histen yanılmayacaksınız.

 3. Misafir
  Selamun aleykum hocam.Ruyamda taxicimi ariyom oyle bisyler arabayi iptal mi et ne oyle bisyler diyom annem gelince hemen telefonu kapatiyom annemde kimle konusyon sevgilin falanmi var dedi bende yok dedim ne anlama gelir?

  Selamun aleykum hocam.Ruyamda telefonla konusyom annem gelince karsidaki konustugumun yuzune aniden kapatiyom.Annemde bana kimle konusyon sevgilin falanmi var dedi.Bende yok dedim.Ne anlama gelir?

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyanı net ve açık bir şekilde anlatmadan tabir etmiyoruz kardeşim. Allah'tan hayırlısını dile o herşeyi hakkıyla bilendir.

+ Yorum Gönder
ruyada erkek arkadasi ile telefonda mesajlasmak