+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kına yakmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada kına yakmak

  Reklam
  Sual: Bir araba vardı çok guzel çalgı çalıyordu içinde ben içine girdiğim de susuyodu ve bir mermer taşı vardı bu diye soruyordum bir komşumuz bu gelin masası dedi oturmak ister misin dedi ben yok bu küçük oturamam diyordum sonra bana gel o zaman kına sürelim diyodu bende tamam sür kokusu çok guzel diyodum elime sürdüğünde kına olmadığnı farkediyordum ve yıkayınca bembeyaz bir kına akıyordu ellermden ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada kına yakmak


  Reklam  Cevap: Bu rüya sizin için her türlü hayırla yorumlanır. Rüya sahibinin başına gelecek çok güzel olaylara, alacağı yeni ve güzel haberlere işaret eder. Kişinin hayatında çok güzel gelişmelerin olacağı bir döneme girdiğinin de habercisidir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Selam,
  Rüyamda kına sürüyordum,normalde kınayı parmaklara kadar sürmeyi sevmediğim halde elimde oje varken bütün parmaklarıma rastgele yayıyordum.Ne anlama gelir?
  Teşekkürler.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Ele kına yakmak görülen en hayırlı ve güzel rüyalardandır. Sevineceğin gelişmelere ve alacağın hayırlı haberlere işarettir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder