+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada tuhaf olaylar görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada tuhaf olaylar görmek

  Reklam




  Sual: Rüyamda halamın elinde bir kağıt vardı sonra onu suyun içine attı kazana yani beni evden kovdu babam yeni araba aldı sonra teyzem bizim köye geldi ve tuhaf tuhaf olaylar başladı sonra babamla arabaya giderken musallat olayını hocaya soracağız arkadan benim adım ege arkadan egeeee diye bir çığlık sesi geldi ve beni itti sonra koştum arabaya babam büyü nerede diye arabanın kapılarını söktü sonra rüya bitti rüyamda halamın yaptığını düşündüm ... Halamın oğlu
  Babamın yeğeninin her yeri delik deşikti kemikleri ve organları yoktu... Neden böylesin diye sorunca daha hızlı koşabilmek için dedi lütfen ciddiye alın ?







 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada tuhaf olaylar görmek


  Reklam



  Cevap: Bir rüyanın tam olarak yorumlanabilmesi için tüm ayrıntılarıyla ve kişi kendi hakkında kısa bir açıklama yapmasıyla mümkün olabilir.
  Bir kişiden korktuğunu görmek ama o kişinin kim olduğunu bilmeyip, bir kişiden korktuğunuza o korktuğunuz kişiden dolayı sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bu tür rüyalar çoğu kere bir kabus olarak kabul edilir ve tabir edilmezler. Ancak en doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada garip olaylar görmek