+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evliliğin hayırlı olup olmadığını oğrenmek için istihareye yatmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Evliliğin hayırlı olup olmadığını oğrenmek için istihareye yatmak

  Reklam
  Sual: Selamunaleykum hocam bn sevdigim insanla evlenmemin hayirlimi oldugunu ogrenebilmek icin istihare yattim ilk gün sevdigimle yesilliklerin icinde yuruyorduk sonra diger gün erkeklerin icinde çırılçıplak bir haldeydim cok utanıyordun dün gecede iki defa karabasan geldi ayrıca bnle birlikte uyuyan arkadaşım da istihareye yatmıştı karabasan onada gelmiş zaten uyurkende cok huzursuz oluyorum uyuyamiyorum sizce bu rüyaların anlami nedir yatmaya devam mı edeyim yoksa vazmıgeceyim ? ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Evliliğin hayırlı olup olmadığını oğrenmek için istihareye yatmak


  Reklam  Cevap: Aleykum selam hanım kardeşim. İstiharede ilk görülen manaya itibar edilir. istihare için herkes kendisi için yatması sünnettir. Ayrıca istihare için asıl önemli olan rüya değil sizin o konuda ne hissettiğinizdir. Eğer içinizde bir sıkıntı ve rahatsızlık varsa o konuda o zaman bu olumsuz anlamına yorumlanır. Tam tersi olarak huzur ve rahatlık hissediyorsanız o zaman hayırlıdır şeklinde yorumlanır. Hala içiniz rahat değilse isterseniz istihareyi tekrar edebilirsiniz.

+ Yorum Gönder