+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Ryada balkondan aşağı düşen birini görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Ryada balkondan aşağı düşen birini görmek

  Reklam
  Sual: Merhaba.1 yıldır görüşmediğim kız arkadaşım ile ilgili kötü bir gelişme yaşadım.Yollarımızı tam anlamı ile ayırdık.Başka birinin olabileceğini söyledi.Bunun üzerine istihare namazı kılıp Allah'tan hayırlısını diledim.Bana bir yol bir iz göster rabbim dedim.

  Sabaha karşı şöyle bir rüya gördüm;

  3-4 yaşlarında beyaz tenli mavi gözlü bir kız çocuğu(kuzenimin kızı) şuan 6 yaşında ama rüyamda daha küçük

  Üzerinde beyaz bir elbise var.Anneannemlerin evinde balkona çıkıyor.Beyaz fayanslı ve beyaz korkuluktu bir balkon.Küçük kıza balkona çıkmaması için uyarıda bulunuyoruz fakat dinlemiyor.Korkulukların arasından nasıl oluyorsa vücudunu geçiriyor (normalde sığmaması lazım) ve aşağı düşüyor.Biz öldüğünü düşünürken feryat figan aşağı iniyoruz.Kapalı Turkuaz renk bir tente varmış ve onun üzerine düşmüş.Ordanda asfalta.bakıyıruzki çocuğun burnu bile kanamamış.Alıyoruz ve tekrar eve çıkıyoruz.

  Bu rüyayı Nasıl yorumlamalıyım?

  İlginiz için teşekkürler ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Ryada balkondan aşağı düşen birini görmek


  Reklam  Cevap: Merhaba kardeşim. Rüyada balkondan düşen birisini görmenin tabiri, hayatınızda herkesi şaşırtacak şekilde değişimlerin olacağına yorumlanır. İstihare anlamında da olumsuz olarak tabir edilir. Ancak istihare için önemli olan rüya görmek değildir. Önemli olan sizin içinize gelen olumlu veya olumsuz olan istektir. Bu size bir işaret olur.

+ Yorum Gönder