+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada cemaat ile namaz kılmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada cemaat ile namaz kılmak

  Reklam

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada cemaat ile namaz kılmak


  Reklam  Cevap: Aleykum selam. Rüyada cemaatle namaz kılmak çok hayırlıdır. Ancak namaz esnasında yüzünü kıbleden başka tarafa çevirmek hayırlı değildir. Bu rüyalar genellikle haktan ayrılmaya, ve batıl yollara sapmaya yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda camide cemaatle namaz kılıyordum. Namaz başladığında hem imamın hemde insanların namazı eksik kıldıklarını, kıbleye doğru olmadıklarını, safların bile karmakarışık olduğunu farkettim. İnsanları uyarmaya çalıştım ama kimse dinlemedi. Ben, kendi yönümü kıbleye çevirerek namazı tam olarak kılmaya başladım. Yorumunuzu rica ederim.
  ---
  Merhabalar, rüyamda camide cemaatle namaz kılıyordum. Ancak cami içindekiler ve imam dahil, namazı doğru yönde kılmadıkları gibi, eksik kılıyorlardı. Ben doğru yönümü bulup namazımı tamamladım. İnsanları uyarmaya çalıştım. Ama kimse dinlemedi. Yorumlar mısınız rica etsem

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Bu rüya senin çok hayırlıdır. Senin hak olan yol üzerinde sebat etmene ve başkalarına da doğru yolu gösterme konusunda gayret etmene işarettir. Kıbleden başka yönlere doğru namaz kılmak delalete sapmak ve hak yoldan çıkmaya işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder