Konusunu Oylayın.: Rüyada cinlerin eve musallat olduğunu görmek

5 üzerinden 4.50 | Toplam : 4 kişi
Rüyada cinlerin eve musallat olduğunu görmek
 1. 26.Mart.2016, 19:46
  1
  Misafir

  Rüyada cinlerin eve musallat olduğunu görmek


  Rüyada cinlerin eve musallat olduğunu görmek Mumsema Essalamun aleyküm.. bende bundan 1 ay öncesi bir rüya gördüm eski evimdeymişim ve buralarda cinler var yanıma kimse de gelemez dışarda geziyolar diyorum çok korkmuştum öyle uyandım.. bugün de yine benzer bir rüya eski evimin ordayız yine orda yaşıyomuşuz.. eşim banyoya girmiş yanımda oğlum var holde ayakta duruyoruz sonra birinin varlığını hissedip arkama bakıyorum hiç kimse yok ayna var tam karşımda oraya bakınca erkek suretinde 50 60 yaş civarlarında bıyıklı bi cin beni korkutuyo ve pis pis gülüyo.. çığlık atıyorum içeri giriyorum eşim çıkıp yanıma geliyo hemen ona anlatıyorum böyle böyle oldu diye inanmıyor bana ve gülüyo saçma sapan hareketler yapıyo 2 elimde kulaklarından tutup kafasını sertçe duvara vuruyorum siyah duman çıkıyo kafasından bak götdün mü içinden çıktı diyorum.. avcımun içinde kopmuş parmaklar hareket ediyo bunun gibi evin içinde çok acayip korkutucu şeyler oluyo.. en son zenci bi bebek şimdi de zenci bebek şekline girdi işte hem de suratı babama benziyo diyorum okuya okuya evin penceresinden zorla dışarıya atıyorum.. o an annemler de bize gelmiş oluyo ve eşime diyorum ki ben annemlere gideyim sende bi ev bul oraya taı evi ben burda yaşayamam dönemem bu eve çıldırıcam diyorum.. sonra annem biz yanındayız korkma baban da yardımcı olcak ama korktuğun için baban sana kızıyo korkma diyor.. anneme sarılıyorum keşke bu bi rüya olsa gözümü açıp uyansam diye ağlarken uyandım.. inanılmaz etkisindeyim.. bilenler Allah rızası için yardımcı olsun bana..


 2. 26.Mart.2016, 19:46
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Essalamun aleyküm.. bende bundan 1 ay öncesi bir rüya gördüm eski evimdeymişim ve buralarda cinler var yanıma kimse de gelemez dışarda geziyolar diyorum çok korkmuştum öyle uyandım.. bugün de yine benzer bir rüya eski evimin ordayız yine orda yaşıyomuşuz.. eşim banyoya girmiş yanımda oğlum var holde ayakta duruyoruz sonra birinin varlığını hissedip arkama bakıyorum hiç kimse yok ayna var tam karşımda oraya bakınca erkek suretinde 50 60 yaş civarlarında bıyıklı bi cin beni korkutuyo ve pis pis gülüyo.. çığlık atıyorum içeri giriyorum eşim çıkıp yanıma geliyo hemen ona anlatıyorum böyle böyle oldu diye inanmıyor bana ve gülüyo saçma sapan hareketler yapıyo 2 elimde kulaklarından tutup kafasını sertçe duvara vuruyorum siyah duman çıkıyo kafasından bak götdün mü içinden çıktı diyorum.. avcımun içinde kopmuş parmaklar hareket ediyo bunun gibi evin içinde çok acayip korkutucu şeyler oluyo.. en son zenci bi bebek şimdi de zenci bebek şekline girdi işte hem de suratı babama benziyo diyorum okuya okuya evin penceresinden zorla dışarıya atıyorum.. o an annemler de bize gelmiş oluyo ve eşime diyorum ki ben annemlere gideyim sende bi ev bul oraya taı evi ben burda yaşayamam dönemem bu eve çıldırıcam diyorum.. sonra annem biz yanındayız korkma baban da yardımcı olcak ama korktuğun için baban sana kızıyo korkma diyor.. anneme sarılıyorum keşke bu bi rüya olsa gözümü açıp uyansam diye ağlarken uyandım.. inanılmaz etkisindeyim.. bilenler Allah rızası için yardımcı olsun bana..

 3. 27.Mart.2016, 22:26
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 26,062
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Rüyada cinlerin eve musallat olduğunu görmek
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüyalardan endişelenmeyin Allah'ın izniyle geçicidir. Uyumadan önce abdest alın ve ayetel kürsi okuyun. Bu tür rüyalar çoğunlukla kişinin etrafında var olan gizli düşmanlara işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.


 4. 27.Mart.2016, 22:26
  2
  Yönetici  Aleykum selam kardeşim. Bu rüyalardan endişelenmeyin Allah'ın izniyle geçicidir. Uyumadan önce abdest alın ve ayetel kürsi okuyun. Bu tür rüyalar çoğunlukla kişinin etrafında var olan gizli düşmanlara işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.
+ Yorum Gönder