+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada deniz kenarı görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada deniz kenarı görmek

  Reklam
  Sual: İstihare namazımı kıldım uyudum ruyamda deniz kenarı gördüm deniz kenarında elimi ıslatım ablam yanımdaydı ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada deniz kenarı görmek


  Reklam  Cevap: Selamun aleykum. Rüyada istihare rüyasında deniz görmek, her zaman olduğu gibi denizin görüldüğü şekilde tabir edilir. Eğer bu rüyadan uyanırken içinize doğan his olumlu ise bu hayra işaret eder. İstihare için önemli rüya değil içinize gelen ilhamdır.

 3. Misafir
  s.a rüyamda bir arkadaşım başka bir arkadaşıma ait mavi renkte bir araba ve bir de tanımadığım bir kişi deniz kenarında yokuştayız arabayı kenara çekmişiz tanımadığım kişi bizden biraz uzaklaşarak fotoğraf çekmeye başlıyor diğer arkadaşımla araba başındayken kafamı sola çeviriyorum deniz kabarmış dev dalgalar su tertemiz ve yeşil ordan fotoğraf çeken kişiye sesleniyorum gör müyor musunuz deniz bizi öldürecek kimse korkmuyor sakin bir şekilde yanıma geliyor denizin suyu sadece ayaklarımızı ıslatıyor ve su masmavi. Sonra arabaya binip saklanacak yer ararken bir eve geliyoruz doğanın içinde harika bir ev evden öz ablam çıkıyor ev onunmuş orada saklanıyoruz en son pencereyi açarken gördüm kendimi.
  bir şeye niyetlendim acaba ona mı yormam gerek

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyan güzel manada yorumlanır. Rüyan gerçek hayatta da kendisinden endişe ettiğin birisinin varlığına delalet eder. Ancak şerrinden korunmaya ve huzurlu bir hayata yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder