+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik istiharesinde köpek görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Evlilik istiharesinde köpek görmek

  Reklam
  Sual: İstiharede büyük siyah beyaz benekli beyazı daha çok ağzı siyah köpek 2 kere üst üste görmek 3.de yine aynı köpek yanında uzun kulaklı yavru köpek evleniceği erkekte önünde duruyordu anlamı nedir. Allah razı olsun. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Merhaba. Rüyada istihare için köpek görmek görüldüğü şekilde tabir edilir. Bu rüyanız olumlu manada yorumlanmaz. Yinede istihare için önemli olan rüya değil Allah'ın içinize vereceği o niyetiniz için olan istektir. Bu olumlu veya olumsuz olarak size bir işaret olur.

 3. Misafir
  Bi kişi için istihareye yattım o kişiyide gördüm ve normal güzel bir ruya gördüm o gün,
  ertesi gün istihare kılmadan yattım ve siyah kırmızı kanlar içinde bi köpek gördüm ,bu neye işaret

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. İstihare için ilk gelen işarete itibar edilir. İlk gecede eğer içinize bu his gelmişse olumlu manaya işaret eder. Ancak hiç bir zaman önemli meseleler için sadece bir rüya ile karar almak doğru değildir. Mutlaka istişare etmek de gerekir.

 5. Misafir
  Evlilik istiharesin ucuncu gununde buldog cinsi kopek gordum kolumu kapmisti kopegi severek yuzune baktikca dahada yuklendi basini oksaya oksaya cikardim kolumu.bu neye isaret?

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya istihare için olumlu bir işaret değildir. Çok sevdiği birisi tarafından çok zor durumu düşürülmek anlamında tabir edilir. Evlilik için mutlaka araştırın danışın ve öyle bir karar verin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
istiharede köpek görmek,  evlilik için istiharede köpek görmek,  istisareye yatip yavru köpek