+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüya Şehit görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüya Şehit görmek

  Reklam
  Sual: Merhabalar; 5 ay önce babamın amacasının oğlu şehit oldu ve ben onu çok severdim.Şuan bir iş tekliği aldım.Fakat rüyamda şehit abim ile birlikte (kendisi kamuflajlıydı)şimdiki çalıştığım yerin kapısından girdik sonra etrafıma baktığımda iş teklifi aldığım yerin yemekhanesindeydik ve ben ahçıya yemek ver dedim amcamın oğlu o benim dedim.Devamında Şehit Yavuz abim şapkasını çıkardı be ahçıya eliyle göstererek bak biz bir birimize benziyoruz belli olmuyormu dedi.Devamında bir anda arkamızı döndük ve benim koluma girerek şuanki çalıştığım iş yerinde ofisime giden koridorda birlikte yürüdük ve rüya bitti.Acabayeni işim hayrılı olmucakmı bana anlamadım acıkcası.Tabirinizi bekliyorum.. ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüya Şehit görmek


  Reklam  Cevap: Merhabalar kardeşim. Rüyada şehit olmuş birisini görmek her açıdan hayırlı rüyalardandır. Sizin dediğinizin tam aksine bu rüya hayırlı bir rüyadır. İşlerinizin yoluna gireceğine ve tehlikelerden uzak kalacağınıza tabir edilir. Ayrıca bir kimse rüyasında şehit olmuş birini, yaşıyor olarak görürse eğer bu, rüya sahibinin Allah katında muhterem biri olduğuna ve Allah’ın sevgili kullarından olduğuna yorulur. En doğrusunu Allah bilir.

 3. benx
  Üye
  Ruyamda şehit Omer Halisdemir'i gordum biraz uzagimda dimdik sanki nobet tutar gibi duruyordu yanimdaki anneme soyledim annem bakti ama goremedi sonra sehide dogru yaklasiyordum kalbim sıkıstı sanki bi an ve sehit uzaklasip ayaklari yerden kesildi ve gitti. Ne anlama geliyor olabilir?

 4. arifselim
  Yönetici
  Allah Ömer Halisdemir kardeşimize rahmet eylesin ve mekanını cennet eylesin. Rüyasında şehit olan birisini görmek gören kişi için toplumda sevilmeye, itibar görmeye ve işlerinin yoluna gireceğine alamet edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder