+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada korkmak ne demek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada korkmak ne demek

  Reklam
  Sual: sabaha karsı kızlarımın yanına yattım rüyamda birşey benm ellerimden tutuyordu var gucunle sıkıyordu nerdeyse elimdeki damarlarım patlayacaktı ben nas ve felak okumaya basladım ama gitmiyor sonra gitti kendmi pazar gibi biryerde görüyorum kızlarıma hediye alıcam elimden alıyor benim kızlarıma hediye aldırmıyor bende bırakıp gidiyorum sonra yıne tanımadıgım bir erkek bir bayan birisi var yanımda onlar kızlarımı almıs baska arabayla eve yollamıslar bende onlarlayım gece oturmusuz gokyuzune bakıyorum uzerime kendi ayakkabım düşüyor ayagıma bakıyorum ayakkabım yok korkup kaçıyorum besmele cekiyorum defalarca yine oyle kurtuluyorum sonra kendimizi bir komsumuzun evine girerken görüyorum giriyorum sandalyeye oturuyorum benim üzerime bir geliyor ellerimi sıkıyor boğazımı sıkıyor nefes alamıyorum dua etmeye baslıyorum ben dua ediyorum o gidiyor hafif nefes aıyorum dua etmem bir nefes duruyor boğazımı oyle siddetli sıkıyor ki karsımdaki insanlar bunu rüyamda görüyorlar onlarda dua ediyor ama bir türlü üstümden atamıyorum sonra bir anda kendimi boş bir arazide görüyorum tekrar boğazımı sıkıyor ben btum bildigim duaları okuyorum oylelikle kurtuluyorum ve beni bıakırken yüz belirsiz biraz bos bir arazının ortasına yururken genç bir erkek oldugunu gördüm gözlerimi zor actım uyandığımda da aglamaya basladım bir vakit kendime gelemedim ? 2. Misafir

  Cevap: Rüyada korkmak ne demek


  Reklam  Cevap: S.a.
  Ruyalarindaki nesneleri renkleri ve kisileri arastira bilirsin ama bana gore buyuk sikintilar geciriceksin ve bunlardan allaha yaraticiya siginarak kurtulacaksin .
  Simdiden allah yardimcin olsun cnm korkulacak birsey yok sadece biraz bunalacaksin .

 3. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Rüyada boğazın sıkılması ve nefesin kesilmesi hayırla yorumlanır. Çekilen zahmet ve sıkıntılı dönemlerden sonra rüyayı gören kimsenin ulaşacağı ferah ve huzura işaret eder. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder