+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada eşimin ve benim üzerimde ağırlık olup dua okuyamamak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada eşimin ve benim üzerimde ağırlık olup dua okuyamamak

  Reklam
  Sual: Ruyamda esime agirlik cokuyor banada. bir turlu dualari okuyamiyoruz ben zorda olsa okuyorum ona kiziyo bana oku diyorum sinir leniyo bana saldiriyo bunu hep gorur oldum bize biseymi yapildi diye supheleniyorum anlami nedir bilen varmi yardimci olun nolur ? 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: Rüyada eşimin ve benim üzerimde ağırlık olup dua okuyamamak


  Reklam  Cevap: Rüyada ağırlık görmek kaldırmak verimli uğraşlar yapacağına, yağmura, kolay elde edilen ganimete, emniyette kalmaya, sevinmeye, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, ticari kazancı yüksek iş gerçekleştireceğine, elinden her iş gelen bir insana, planların yerine geleceğine, varlıklı bir kimseye yorulmaktadır. Kimi zaman da sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine, sırların meydana çıkmasına, kederden sıyrılamamaya, delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar derler ki: Bu rüya zorlukla ulaştığı temiz kazanca, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu itibarlı mertebeye, zorlukla birlikte kavuştuğu sevince, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı temiz kazanca işarettir. En doğrusunu yüce olan Allah (cc) bilir.

+ Yorum Gönder