+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada içindeki rüyalarda cinlerin musallat olması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada içindeki rüyalarda cinlerin musallat olması

  Reklam
  Sual: Selamünaleyküm bayadır aynı rüyaları görüyorum her seferini rüya içinde başka rüya görüyorum ve rüyamda cinler bana musallat oluyor bugunde aynı şekilde oldu rüyamda cinler bana musallat olunca vücudum kaskatı kesiliyor ve vücüdüm benden bağımsız geriliyor rüyamda benim bunu anlattığım kişiye de insan kılığında gelip musallat oluyor acaba bu ne demek yorumlayabilir misiniz ? ? 2. Misafir

  Cevap: Rüyada içindeki rüyalarda cinlerin musallat olması


  Reklam  Cevap: Yatsı namazını kılmadan yatmayın. Abdestli yatmaya çalışın. Saat 19.00-20.00'den sonra bir şey yeyip içmemeye gayret edin. Uyumadan önce Ayetel Kürsi okuyun. İhlas-Felak-Nas okuyup elinizle bedeninizi meshedin. Kötü rüya gördüğünüz zaman sol tarafınızıa 3 kere hafif tükürün (üfürerek). 3 defa hafif tükürdükten sonra 3 defa Euzü çekin ve Allahü Teala'ya sığının. Devamında ''Allahümme inni euzü bike min amelişşeytan ve seyyiatil ahlam'' duasını da okuyabilirsiniz kötü rüyadan sonra.

+ Yorum Gönder