+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare nasıl yorumlanır Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Hillos
  Üye

  İstihare nasıl yorumlanır

  Reklam
  Sual: selamun aleyküm iyi günler ben ayrı olduğum ama sevdiğim kişi benim için hayırlı mı diye istihareye yatmıştım. rüyamda yeni sınıfımdan bir kız arkadaşımı görüyorum ve kız biraz dertli sohbet ediyoruz. parkatyız. arkasından yine başka bir kız arkadaşımı görüyorum oda bizde kalacakmış eve giderken bu sefer de ilkokuldan tanıdığım bir erkek arkadaşımı görüyorum. onu soruyor bana. sonra biz diğer kız arkadaşım ile eve gidiyoruz evde onun için duvara bir şeyler yazmışım onu buluyorum. birden de alafranga tuvalette sifonun kapağını kaldırıyorum ve ona ben yazmışım notlar kağıtlar buluyorum. yorumlarsanız sevinirim. kolay gelsin ? 2. @hmet
  Üye

  Cevap: İstihare nasıl yorumlanır


  Reklam  Cevap:
  ayrı olduğum ama sevdiğim kişi benim için hayırlı mı diye istihareye yatmıştım.
  İstihare sadece evleneceğimiz, istemeye gideceğimiz kişi için yaparız.
  Öyle herkes için istihare yapılmaz.

  1. yorum
  Rüyada arkadaş görmek salt anlamıyla iyidir ve iş hayatındaki yeniliklere, yükselmelere ve ilerlemelere işaret eder. Rüyada görülen arkadaşın iyi niyetli, dürüst biri olması da yine hayırlıdır ve rüya sahibinin hayatının uzunluğuna işaret eder. Arkadaş iyi niyetli değil de art niyetli biriyse rüya sahibinin asabiyetine ve bunu kontrol altına alması gerektiğine işaret eder. Rüyada arkadaşla yapılacak olan tartışma yapmış olduğunuz bir şeyden dolayı üzüleceğinize ve neden yaptığınız konusunda kendinizi suçlayacağınıza delalet eder. Eğer arkadaş sağlık sorunları ile savaşıyorsa kazancın artacağına, arkadaşın vefatı da uzun bir hayat işarettir. Eğer rüyada arkadaş sevinçli ve heyecanlıysa bu aynı şeyi rüya sahibinin de yaşayacağı anlamına gelir eğer rüyada görülen arkadaş mutsuz ve kederliyse o zaman bu o arkadaş için gelecek olan olumsuz bir haber anlamına gelir.
  2. yorum
  Rüyada tuvalet görmek haneye ve aile bireylerine işaret eder. Rüyada hela görmek aile içinde yaşanacak olan bazı tatsızlıklara ve problemlere işaret eder. Kişinin alın terine, hayatını idame ettirmesi için çalışmasına, eşiyle vakit geçirmesine, küçük bir iş yerine işaret ederken bazen de bekâr ya da öğrenci evine ve evin pisliğine delalet eder. Temiz tuvalet ise ev hanımının sorumluluklarını aksatmadığına, evine, eşine ve çocuklarına olan bağlılığına işaret eder. Temiz tuvalet aynı zamanda maddi güçlükler ve kısıtlı olan bütçe anlamına gelir. Rüyada küçük ve pis bir tuvalet görmek bunun tam aksine zenginlik ve çok para anlamına gelir. Bir erkeğin rüyasında küçük ve pis bir tuvalet görmesi demek, eşinin kendisine sevgi ve ilgi duymadığı anlamına gelir.


+ Yorum Gönder