+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstiharede deniz, mezarlık ve kırmızı gül görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İstiharede deniz, mezarlık ve kırmızı gül görmek

  Reklam
  Sual: istihare namazımı kıldıktan sonra hocam hiç rüya görmedim ardından kalktıp babanemle konuştum ve tekrar yattım allahım nolur bana göster dedım.önce gece vakti mezarlığa gittiğimi ardındanda eşim beni çağırdı ve bir baktım deniz kıyısında her yer kırmızı güller ama en son eşim bana bak goruyormusun bunu dedı sıseyı gosterdı ve sisede beyaz yoğunlukta olan bir şal sarılıydı şalın bazı yerlernde hafif griler vardı. birde ertesi gün öğle vakti yattım tekrar namazımı kılıp istihareye o zmanada hocam basık bi evdeydim oruçlydum ama yanlışlıkla bir şey yiyorum böğürtlen gibi sonra hemen cıkartyorum orucum bozulmasın dıye beyaz bir pipet goruyorum ama dedgım gıbı ev cok basıktı ama tum aılem vardı bırde dıkkatımı ceken dayımın ustunde beyaz bluz vardı sızce bu ne demek hocam.en son dun gece yıne yattım ılkınde yıne gormedım ama sonrasında tekrar uyumuşum o zamanda bı yerdeyim once abdest almıyorum sonra abdest almaya kalkıyorum ve evıme mısafır gelıckmıs evım
  dağınıktı ama topladım nolur yorumlayın hocam ? 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstiharede deniz, mezarlık ve kırmızı gül görmek


  Reklam  Cevap: İstihare için gerekli bütün şartlar yerine getirildikten sonra Allah'ın izniyle bir işaret görülür. Ancak eğer görülen işaretler çok karmaşık ve fazlaysa tekrar istihareye yatılır ta ki net ve açık bir işaret görülene kadar. Bu gördükleriniz Allah daha doğrusunu bilir ama çok fazla anlamlar taşıyor olabilir. En uygun olanı size yakın güvenebileceğiniz ilim sahibi kimselere yüzyüze danışmak ve rüyayı yorumlalamalarını istemektir. Allaha emanet olun.

+ Yorum Gönder