+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada çarpılmak ne anlama gelir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada çarpılmak ne anlama gelir?

  Reklam
  Sual: Rüyada çarpılmak cin çarpması

  Merhaba. Çok uzatmadan konuya gireceğim.

  18 yaşında lise son öğrencisiyim. Bu siteyi tesadüfen buldum. Çareler ararken kendimi farklı yerlerde buluyorum.

  Rüyalarımda çarpıldığımı görmeye başladım. ilk önce banyoda, oturma odasında, annemin köyünde. İlk başlarda bilinçaltım zannettim. İzlediğim filmlerin etkisinde kalıyorum zannettim. Ama öyle olmadığını çok sonra anladım. Rüyalarıma nerde uyuyakaldıysam oradan başlıyorum. Annemin yatağında uyuduysam orda uyanıyorum, görüyorum. Salonda ise, salonda. Daha da enteresanı rüyalarımda düşünebiliyorum. yaptığım her şey mantıklı. yani uyanıkken nasıl davranıyorsam öyle yapıyorum. Hiçbir şey değişmiyor. Bazen sevdiğim insanların kılıklarına giriyorlar. Ne dua edebiliyorum, ne besmele çekebiliyorum, ne de uyanabiliyorum.

  Geçen gün duş alıp annem ve babamın yatağına uzandım. Orada uyuyakalmışım. Rüyamda en yakın arkadaşım beni uyandırdı. Ben geldim hadi uyan artık dedi. Hemen anladım. Habersiz gelmezdi. Annemin odasına böyle giremezdi. Sen İrem değilsin, dediğimde gülümsedi ve sol baş parmağıyla alnına dokundu. İlk defa o zaman yüzünü gösterdi bana. Yerde çırpınarak ne kadar dua etmeye çalıştığımı hatırlamıyorum. Sadece ''Allah'' diyebildim. O kadar sinirlendi ki.

  Size yemin ederim şuan bunları yazarken ağlıyorum. Çünkü korkuyorum. İlk başlarda rüyamda ona ondan korkmadığımı, ondan daha üstün olduğumu, Allah'tan başka kimseden korkmadığımı söyledim. Bana ''göreceğiz.'' gibi gülümsedi. Çok kötüydü.

  Ve bir keresinde köyde onları gördüğümde arapça konuştum. Artık bana musallat olacaklarını söylediler.

  Eğer bana yardım edebilirseniz çok mutlu olurum. Eğer edemezseniz, Allah yine de razı olsun sizden.
  Hayırlı günler. ? 2. İslam
  Kur'an Hadimi

  Rüyada Çarpılmak Görmek ne demek


  Reklam  Cevap: Rüyada Çarpılmak Görmek Ne Anlama Gelir?

  Bu tabirimiz de sizlere Rüyada Çarpılmak Görmek Ne Anlama Gelir? ile alakalı tabirleri, Rüyada Çarpılmak Görmek Ne Anlama Gelir? , nasıl tabir edilir?, İslamda Rüyada Çarpılmak Görmek Ne Anlama Gelir? , Diyanet rüya tabirlerine göre Rüyada Çarpılmak Görmek Ne Anlama Gelir?, Dinen Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada çarpilmak hayra yorumlanmaz, rüyasinda birden bire çarpilip elinin yüzünün biçimsiz bir duruma girdigini görmek islerinin alt üst olacagina bütün düzeninin bozulacagina işarettir.

  Bazilarina göre; rüyada çarpilip sarsak yürüdügünüzü görmek, iyilige yorumlanır; islerinizin yolunda gidecegine hastaniz varsa iyilesecegine borcunuz varsa ödeyeceginize işarettir.

  Bir başka yoruma göre rüyada çarpılma işlerin düzene girmesine ve rahatlamaya, hasta için şifa bulmaya ve borçlu için borcunu ödemeye işaret eder.

  Azğız ve yüz yapısının çarpık olduğunu görmek dinde bid’at çıkarmaya, fesatçılık yapmaya ve bunların sonucu azap görmeye delalet eder.

  Ağız ve yüz yapısının çarpık olduğunu görmek dinde bid’at çıkarmaya, fesatçılık yapmaya ve bunların sonucu azap görmeye delalet eder.

  Kısa kısa tabirler

 3. Misafir
  Abdestli olarak uyuyunuz, yatsıyı ve vitri kılmadan yatmayınız, 5 vakit namaza devam ediniz. Yatağa girdiğinizde evvela sağ yanınıza dönüp sağ eliniz sağ yanağınızda olarak uykuya dalmaya çalışınız. Akşam vakitlerinden sonra çok yemek yemeyiniz, çok da su içmeyiniz kabus görmenize sebep olur. Kötü rüya şeytandandır. Uyumadan önce ağzı misvaklayınız, vücut temizliğine azami önem gösteriniz. Uyumadan önce avucunuza üfleyip İhlas-Felak-Nas okuyunuz (Önce avuca üflenecek, ardından sureler avuca okunacak, en başta euzubesmele ardından aralarda sadece besmele) ve bütün vücüdu ellerinizle meshediniz. ''Bismillâh Eûzu bikelimâtillâhit'taammâti min şerhi mâhalak.'' okunacak.(Mutlaka Arapça'sından okuyunuz Türkçe harflerle düzgün olmuyor!) Sabah akşam Ayetel Kürsi okumaya devam ediniz. Gördüğünüz kötü rüyaları kimseye anlatmayınız. Kötü rüyanın akabinde uyandığınızda sol tarafınıza üç kere tükürünüz, üç kere şeytandan Allah-u Teala'ya sığınınız(Euzu çekiniz) ve ''Allâhümme inni eûzübike min amelişşeytâni ve seyyiâtil-ahlâm.'' deyiniz.(Arapça'sından okuyunuz Türkçe yazınca düzgün olmuyor!)

  Abdestli gezmeye özen gösteriniz, bilhassa gusülsüz gezmeyin. Uyurken ayağınız kıbleye karşı geliyorsa yönünü değiştirin. Sağ yanınıza dönüp yattığınızda yüzünüzü kıbleye getirmeye çalışın, ya da uzandığınızda başınızın tepesinin kıble yönünde olmasını sağlanyın. Yüzüstü yatmayın, hem sünnete muhalif hem de sağlığa zararlıdır. Uykuya dalmadan önce velev ki bir sure de olsa Kuran'dan okuyun. Yatarken Kuran-ı Kerim okunacaksa dizleri karna doğru çekmek iyidir. Tuvalete girerken mutlaka besmele getirin ve sol ayakla girin, çıkarken sağ ayakla çıkın. Bunlara dikkat edin ve tekrar söylüyorum kötü rüyaları insanlara anlatmayın.

+ Yorum Gönder
ruyada carpi