+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada eski sevgiliyi sürekli görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada eski sevgiliyi sürekli görmek

  Reklam
  Sual: Merhaba.evliyim.cocugum yok.yas 28....
  ruyamda surekli eski sevgilimi goruyorum.dun gece de gordum yine.
  Sözde o gun evlenmid.bana desteyle para verdi yolda.ben istemedim ama alacaksin dedi aldim..sonra ailemden birini gordum onun yanindan gittim...nese anlami nedir bunun??
  Bi ara her gun onu goruyordum şu an haftada 3 kez fln görüyorum.inanin abartmiyorum,benim kadar gören yoktur ruyasinda.neden boyle oluyor.... ? 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: Rüyada eski sevgiliyi sürekli görmek


  Reklam  Cevap: Değerli kardeşimiz. Rüyada sevgili görmek ; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinizi, savaş etmek; evleneceğinize işarettir. Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğini; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir. En Doğrusunu yüce olan Allah (cc) bilir.....

 3. Misafir
  ruyamda eski sevgilimin kiz arkadasi eski sevgilimin benimle evlenmek istedigini ancak sana kizgin dedi bu ne anlama geligor...

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyanızın tabiri, eski sevgilinizi kıskanmaya ve unutmamaya işarettir. Eski sevgiliden olumlu haber almak hayırlı bir manaya, olumsuz haberler almak ise olumsuz manada yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  rüyada eski sevgilimden msj geliyodu ve küfürler ediyodu pi pis sözler söylüydu sonra çok iğrenç bi fotoğrafo whatsapp profili yapıyodu sonra onu engelliyodum ama telefondan kırmızı siyah pembe ip gibi kurdaleler çıkıyodu ben onu sevdiğim için ağlıyodum çok üzülüyodum

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya çok can sıkıcı ve üzücü şeyleri işitmeye yorumlanır. Ayrıca kişinin duyduğunda çok etkileneceği, strese gireceği, öfkeleneceği ve üzüleceği sözler işiteceğine rivayet edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamun aleyküm hocam. iki gün önce bi rüya gördüm fakat önemsememiştim.. eski sevgilimi gördm gerçekte beni sevmediğini söyler ama rüyamda bizim evde bütün ailem vardı ananem bana nerdesn sen bi göremedm seni göremez oldm neden gelmiyn yanıma dedi. snra çift kişilk yatak iki ayrı yorgan.. yanmda eski sevglm yatyr ve çok mutlu oluyrz. o yorgann altndan kendi cinsel organını oynyr bende kendi yrganımn altndan kendi cnsel organımı oynyrm. söylemyrz bunu ama fark ediyrz oynadığımızı. snra bana bu yastk çok yumuşk bana sert bi yastk getr dyr bnde gdp misafr yastığı getryrum ona. ama ben onu almam dedi ve bizim evdeki misafrler için olmayan yamuk bi yastığı(yani krem rengnde bi yastk üstnde kırmızı güller vardı ortası haff şişti) aldı bnde bnda yatamazsn bunu al dedim sırf misafrlk olduğu için almadı onu bnde başucuna koydm.. snra kalktı bizim evi kendi evymş gibi kullandı baya baya bi mutluyduk ikimzde ben ona msafr gbi ol dedikçe o sanki kendi evi kendi ailesymş gbi davranyrdu bnm ailemde ona sahip çıkıyrdu. bügnde rüyamda çok güzl bi yerde(yeşillikli bir yer ) eski zamane masaları olan bi yerde ananem bizi buluştryr ama bnm haberm yok üstmde çok gzel bi kırmızı elbse kırmızı eşarp olyr başımdada gümüş rengnde bi prenses tacı oluyr ve ben çok güzl olyrm ananemle knuşrken eski sevglm gelyr otryr sözü nişanı okul bttkten snra yapcz falan dyruz. ben o tacı kafamdan hiç çıkarmyrum ama bana ait bi taç olyr ve tacın kendsi bile çıkmyr zaten kafamdan onnla bi fotoğrf çekyrz ve o kadr güzl çıkıyrz ki çok fazla mutluyduk. fotoda tacım parlıyrdu. onn üstnde takım elbse vardı..

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüyaların senin açından değerlendirilir yani eski sevdiğinle bir ilgisi yoktur. Senin için sevineceğin ve çok mutlu olacağın gelişmelere yaşanacağına ve kısmetinin açık olacağına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba hocam. Rüyamda bana sevdiğimden haber gelyrdu sevndrci bi haberdi ama elim dolu olduğu içn o haberle tam ilgilenemedm. Ablam ben başka brşeyle uğraşrken gelen haberi yok etti ben ablama kzmaya başladm daha bakmadm bile nasl yok edersn falan diye. Snra bi baktm sevdiğm çock geldi yanımıza otrdu noldu dedi bende senn gnderdiğn habere bakamadan anlayamadan ablam yok etmş demk istedm hatta kendi içnde fısırdadm ama ona syleyemdm. Sevdğm çock dedğm beş yıllık sözlüm aslında. Sadece bu ara biraz tartışmalıydk hocam.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya gerçeğe yakın bir şekilde ortaya çıkar. Sevindirici bir haber almaya, hayatının akışını değiştirecek ve memnun kalacağınolayların olması anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamun aleykum. Rüyamda eski sözlüm olan erkeği gordum. Pek hayırlı ayrilmadik, o ve ve ailesi bana bir takım haksızlıklar yapmisti. rüyamda Surekli bana sarılmaya ve beni opmeye çalışıyordu. Aşırı bir özlem ve hasret içerisinde gibi surekli bana sariliyordu. Acaba ne manaya gelir ? Şimdiden teşekkürler

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya senin açından yeni başlangıçlara ve hayırlı adımlar atarak mutlu olmaya alamet eder. Bekar ve ilişkisi olmayanlar için evliliğe ve ilişkisi olanlar için bazen sorunlar yaşamaya da tabir edilmiştir. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

+ Yorum Gönder
evliyim ve hep eski sevgiliyi ruyada gormek ,  ruayda eski potronun eski sevgili gormek