Konu Kapatılmıştır
54. Sayfa BirinciBirinci ... 5153545557 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Rüyamda hoşlandığım kızın başkasıyla nişanlaniyordu ve elindeki alyansi bana nispet eder gibi bak nişan yüzüğü görüyorsun demi anlamında yanındaki adamın parmağına takmaya yöneldiginde rüyam bitti'

 2. arifselim
  Yönetici
  Nişanlanmak genel anlamda hayırla yorumlanmaz. Bu rüya o kimse için şansızlık ve aksilikler olarak tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Selamun aleykum. Benim sevdiğim ve evleneceğim bir bayan vardı.takva sahibi edepli hayalı tam bi osmanliydi.bir çok dini bilgimi sayesinde öğrendim.nasip olmadı evlenemedik.ben 11 aylık askerim şuan ve rüyamda en az 8-10 kez onunla ilgili gördüm.bugün babası ben ve o kız yemek yiyorduk ve sofrayı beraber kaldırıyoruz ona yardım ediyorum.elim eline değdiğini bile hissettim evliydik sanırım rüyada.daha önce evlerinde oluyorum bana diyorlar kardeşleri annesi hadi babamın yanına git iste beni içerde seni bekliyor diye.daha başka olarak annesi babam ile tartışıyor oğlunuz kızıma ümit verdi evlenmedi kızımı üzdü diyerek.daha başka bir rüya kızın arkadaşlarıyla ünv.hocalarıyla tanışıyorum beni tanıtıyordu.daha başka o bisiklet sürüyor ben koşuyorum arkasından beni dinlemiyor durmuyor sadece gülüyor. neler neler ağlayacak hale geliyorum ne yapacagimi bilmiyorum.hiç dusunmedigim halde hep rüyama giriyor.ayrı olarak şuan nişanlı evlenecek.yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Hakkında hayırlısı olması için dua etmelisin. Bu gördüğün bütün rüyalar ancak onu düşünmekten ve bilinçaltına yerleşen düşüncelerden dolayıdır. Takva sahibi bir kadın veya erkek dinini kendisine helal olmayan birisinden öğrenmesi caiz değildir bu helal değildir.

 5. Misafir
  Ruyamada elimde tepsi tepsinin ici de 5 veya 6 tana kahve veya cay var tepsi elimde berak bi sudan gectim su boyumu asti ve cok berrakti sudan ciktim karsiya gecdim ama tipsideki hic birsey birbirine karismadi ve dukulmedi hep bardaklarin icindeydi ve su okadar meraktiki icindeki baliklari bile gordum

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya senin için bir çok hayır, bereket, rızık ve kısmet manasına delalet eder. Bu rüya seni iyi tanıyan birisi tarafından yorumlansa idi çok daha güzel şekilde tabir edilebilirdi. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  yavru gergedan bana boynuz sapladi cok hafif sizladi hemen gecti sanki igne batmis gibi oldu.nedemek acaba.sonra baktim yara var mi diye ruyada.acik bir yara yada kapali bisi yoktu.

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kişi için çeşitli sıkıntılara ve karşılaşacağı zorluklara alamet eder. Yaranın görünmemesi ve acı çekilmemesi inşaallah bunu kolaylıkla atlatacağına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  rüyamda beni sevemediği için bırakan sevdiğim kızın bana döndüğünü ve onunda beni sevdiğini gördüm ama o bana dönüyo ben ise baska bi akrabamızın hiç bir duygu hissetmediğim bi kızla nişanlandığımı gördüm

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı ne durumda gördüğün önemlidir. En doğru tabiri sizi yakından birisinin tabir etmesidir. Nişanlanmak genel olarak hayırlı manalara gelmez ve sıkıntıların habercisidir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda deniz kenarında yürürken gökyüzünden yeşil renkte bir yıldız kaydı ve denize düştü. Suya deydigi anda havai fişek gibi patladı ve daha sonra battığı yerden kocaman uzun bir kaya yükselmeye başladı.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya bazı istek ve arzularının olduğuna ve bu isteklerin için çaba harcadığına işaret eder. Bu rüya ayrıca gözden düşme korkusunun bir yansımasıdır. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
54. Sayfa BirinciBirinci ... 5153545557 ... SonuncuSonuncu

rüyamı yorumlatmak istiyorum

rüya yorumlatma

ücretsiz rüya yorumlatmarüya yorumlatmak istiyorumrüya yorumlatmakmumsema ruyami yorumlatmak istiyorumrüya yorumlat