Konu Kapatılmıştır
48. Sayfa BirinciBirinci ... 4547484951 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Ruya arkadasima ayit kendisi bayan .Ellerimde tırnaklar çıkıyor.parmaklarım patlıyor patlayan yerden kuş tırnağıgibi tırnak çıkıyor. ALLAH ım ne oldu ellerime diyorum .ayaklarımdada aynısı oluyor.elimin icinde yara cıkıyor kopartıyorum onu derim kopuyor içinde hicbirsey yok kemik falan yok yani. Arkamdan birses erkeklerle tokalasıyorsun o yuzden öyle oldun diyor. Bu kadar yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler.

 2. arifselim
  Yönetici
  Rüyada tırnaklar görüldüğü şekilde yorumlanır. Yani temiz düzgün ve güzel görünürse çok hayırlıdır. Ama kötü bir şekilde görülürse bu gören kişi için bir ikazdır ve kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Hayırlı günler bende bir rüyamı paylaşmak istiyorum. Benim annemin annaannesi vefat etti yıllar önce. Bu gece rüyamda onu sokağın ortasında bi sandalyade otururken gördüm gittim yanına sarıldım yine sarıldım sonra o bana cennete düğünümüz var ona çagırmaya geldim buyur gel dedi ve gitti bende arkasından bağırdım Allaha selamlarımı söyle dedim oda güldü aleyküm selam dedi sonrasında eve geldim kalabalıktı. ben yattığım odanın penceresinden bi nene görüyordum odaya gittim ve bunu söyledım kimse cesaret edemedi gelmeye bi halam geldi gördüğüm nene uzun boylu beyaz yazmalı bir bayandı ama tekrar geldiğimizde tombiş esmer bi nene olmuştu halama neneyi gösterdim ben birşey görmüyorum dedi o nenede halamı farkedince yok oldu ve onun yerini bi tahta parçası üstünde büyük büyük ekmek parçaları yiyen tavuk civciv ve horozlar aldı ama halam onuda görmediğini söyledi işte rüyam böyle şimdiden Allah razı olsun

 4. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Bu rüya çok hayırlıdır. Bu rüyayı gören kişiye hiç ummadığı yerlerden yardımlar ulaşır ve üst üste nimetler elde eder. Ayrıca dilekleri yerine gelir ve uzun hayırlı bir ömrün habercisidir denmiştir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda yaş pasta alıyorduk annem ve ben içine notlar yazdırdık ve içini açıp baktım notların arasında benim ismim ve fotoğrafım var dı aynı şekilde sevdiğim adamında vardı ama ben evli değilim soyadım onun soyadı olarak yazılmıştı

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya yakın arkadaşlara, mutlu olmaya, sevinçli haberler almaya ve verdiği sözleri yerine getirmeye işaret eden güzel bir rüyadır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhabalar rüyamda sevdiğim kisinin beni istemeye geldiklerini ancak evimizde hiçbir hazırlık yapamadigimiz için üzüldüğümü hatırlıyorum.. bu yüzden ruyamda cocuklarla birlikte bir kaba şeker ve cikolata koydugumu hatirliyorum ancak üstümde hiç uygun olmayan beyaz bir çamaşır var ve ben bu şekilde karşılarına çıkamam diyorum ..başka bir öğretmen arkadaşım bu durumu halledeceğiz deyip beni teselli ediyor.. Sizce hayra mi yormaliyim?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu rüya hayırlıdır. Hayatında meydana gelecek güzel ve sevinçli gelişmelerin yaşanacağına alamet eder. Bazen uzun zamandır beklediğin bir şeyin gerçekleşmesi olarak yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyada babaannemleri gördüm kızıyla torununu vaftiz ediyordu kendi elleriyle kendisi zaten rus, ve kilisedeydiler. Kızı zorla elimi tutdu ve mum yakmaya götürdü beni. Büyük değil küçük mum aldı,amma yakamadım uyandım.

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyayı gören müslüman için bu rüya hayırlıdır ve fırsatlara işarettir. Kişinin Müslümanların yaptığı kilise vaftiz veya ayinini görmesi, yanlışlıklara, garipliklere ve aksaklıklara rivayet edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda kucağıma bebeğim le eseklerin arasında kaldım çok eşek vardı sayısını bilemiyorum onlardan korkup kaçmaya başladım aralarindan sonra biraz uzakta 4 katlı bir bina ama duvarları yok sadece tabanları ve kolonlari var ve üstünde yine sayısını bilemedigim birçok fil gördüm ve şaşırdım rüyamda yorumlarsaniz çok mutlu olurum çok etkilendim bu rüyada

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyada eşek ve fillerin görülmesi çok hayırlıdır. Rüyada eşek ve fil görmek son zamanlarda şansınızın yaver gideceğine ve kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
48. Sayfa BirinciBirinci ... 4547484951 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlat