Konu Kapatılmıştır
40. Sayfa BirinciBirinci ... 3739404143 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Rüyamda ailemle birlikte denizde plajın özel rezervasyon ile tutulan bir iskele bölümü var ordayım,sonrasında Oray'a Emine Erdoğan geliyor fakat bütün kısımlar dolu olduğu için üzülüyor anneme cumhurbaşkanının karısı geldi yer bulamadı bizim yanımıza gelsinler mi diye soruyorum annem tabikide gelsinler diyor sonra emine Erdoğan'ın korumasına haber gönderiyorum ve yanımıza geliyorlar Emine Erdoğan kitap okurken çeviremediği İngilizce kelimeler için benden yardım istiyor sonra beraber denize girip yüzüyoruz. Bunun akabinde kendimi bir masada yemek yerken buluyorum ve Oray'a Nur yüzlü bir dilenci çocuk geliyor yan masalardan para istiyor ancak kimse çocuğa para vermiyor çocuğun yanına gidip para veriyorum almak istemiyor ama zorla cebine koyuyorum bunun üstüne çocuk ağlamaya başlıyor tam o esnada telefon çalıyor İstanbul Büyükşehir belediye başkanının beni aradığını söylüyorlar ancak ben müsait olmadığımı söyleyerek telefonu kapatıyorum ve o ağlayan çocuğu kucağıma alarak masaya götürüyor yemek yediriyorum. Bana bu rüyayı yorumlar mısınız?

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyan senin için sözü geçen, kendisine saygı duyulan lu ve kariyerli biridir ve bu kişi gerek özel hayatında, gerekse iş hayatında tüm kararları alan kişi olarak tabir edilir. Esenlik bulmak, dertlerin ağır yükünden kurtulmak, maddi sıkıntıları geride bırakmak şeklinde tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda cami avludunda eski ilkokul arkadaşım la çay içiyoduk arada sırada gökten 200 100 TL ler yağıyor du bende topluyorum arka cebime koyuyordum

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hem sosyal hemde iş ve kazanç hayatın açısından olumludur. Önüne yakın zamanda çıkacak fırsatlar olacağına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  rüyamda 3 aydır görüşmediğim küs olduğum anne ve babandan dayak yedim. sebepsiz yere dövüldüğümü gördüm ve ağlıyordum.

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan tam tersi olarak sana çok hayırlıdır. Anne ve babandan destek görmeye ve sana büyük karşılıksız iyilik yapmalarına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ben normalde şantiyede idari personel olarak çalışıyorum dün gece rüyamda işe gitmek için üzerimi giyinmişim ayakkabılarımı giyeceğim sırada içinde çakıl taşları var ilk önce bir kaç tane sanıyorum fakat daha sonra ayakkabımın sadece birinin içinden nerdeyse bir avucu dolduracak kadr çok çakıl taşı çıktı döküldü yere hatta ayakkabımın içinde bu kadar çok taş varken nasıl giymişim nasıl hissetmedim diye şaşırdım diğer ayakkabımda olup olmadığını hatırlamıyorum sadece birini hatırlıyorum acaba bu ne demek

 8. arifselim
  Yönetici
  Ayakkabı sizin içerisinde bulunduğunuz durumunuza delalet eder. Ayakkabınızın içinden çok taş çıkması bir çok sorunla bir anda uğraştığınıza işaret eder. Bu bazen eş veya çocuk olabileceği gibi bazen iş hayatına da işaret edebilir. Alla en doğrusunu bilendir.

 9. Misafir
  Rüyamda üzerimde gelinlik vardı. Ama ortada ne damat ne damadın akrabaları ve çevresi nede benim babam var. Bir evin salonu gibi küçük bir yerdeyiz. Yanımda sadece annem ve birkaç akrabam var. Sonra bana doğum günü pastası gibi bir pasta üfletiyorlar. Evlilik gibi görünen bu garip rüyanın ne anlama geldiğini anlayamadım. Sanki bir insanın arzusu yerine getirilmek ve onu mutlu etmek için geçici yapılmış gibi. Bunun ne anlama geldiğini söyleyebilir misiniz.

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kişi eğer bekar ise evlenmesine, eğer evli ise uzun zamandır beklediği işlerinin yoluna gireceği anlamında yorumlanır. Gelinlik giymek genellikle hayırla ve mutlulukla tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyada mahmut efendi hazretleri ni gördüm küçük bir odadaydık elinde elektrik süpürgesi ile odayı süpürüyordu ben de verin ben süpüreyim dedim oda bana etraftaki kırıntıları temizleyelim dedi çok merak ediyorum lütfen cevap verin bana

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyada bir alim veya şeyh görmek, insanın dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve kendisini çok ferah günlerin beklediğine tabir edilir. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
40. Sayfa BirinciBirinci ... 3739404143 ... SonuncuSonuncu
,  ,  ,  ,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  ,