Konu Kapatılmıştır
32. Sayfa BirinciBirinci ... 2931323335 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyamı yorumlatmak istiyorum.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  1 - Selâmün aleyküm. rüyamda kırmızı ruj sürdüğümü gördüm kıpkırmızı hemde ne anlama geliyor acaba


  2 - Erkek kardesimin evinde oluyorum elime bir tane parmak kadar küçük bebek veriyo kardesimin evli kizi ile benim bekar kizim . Sonra bez istiyorum sarmak icin yigenimden . Yigenim bez kesip durdu parca parca benim canim sıkıldı hemen bez vermedigi icin kocaman kes diyorum oda kucuk bez parcalari kesiyor o sirada elimdeki cocuk sinek olup uçtu

 2. arifselim
  Yönetici
  1- Kırmızı ruj sürmek evli kadınlar için iyi bir eş olmaya, bekar kızlar içinse hayırlı bir evlilik manasına işaret eder.

  2- Rüyanın genel bir tabiri İsteklerin olmamasına ve planlarının gerçekleşmemesine delalet eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. kahvekizili
  Üye
  Aylarca önce rüyamda peygamber efendimizi gördüm. Tüm rüyayı hatırlayamıyorum maalesef. Lakin. Bir otobüs vardı koştum içine girdim oturdum yolculuğa başladık. Ardından dediler ki hz. peygamber gelecek. Geldi en ön sıraya oturdu. Bende çok üzüldüm gelip benim yanıma oturmadı diye. Ben öyle üzülürken otobüs böyle sallanır gibi oldu baktım yanımda biri var başımı çevirdim baktım ki peygamber efendimiz yanımda duruyor. Onu öyle yanımda görünce kırgınlığım gitti, bana gülümsedi. Bende ona tebessüm ettim. Sizinle paylaşmak istedim teşekkür ederim.
  Birde bir zamanlar böyle manevi yüklü rüyalar görürdüm fakat artık görmüyorum, bilinçaltımla mı ilgilidir? Teşekkürler..

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan hayırlı bir rüyadır. Hayatının her yerinde peygamber aleyhisselamın sünnetine yer vermen gerektiğine delalettir. Onu görmek güzel olduğu kadar ona karşı olan sünnetine uymanın önemini de bilmek gerekir. Herşeyi hakkıyla ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda mezarlıga gidiyorum arkadasımla insanlar mezar başında dua ediyor. Bir anda mezarlık odalara dönüşüyor her ölü tek tek odalarda yatagın üstünde yatıyor kefensiz bi kaç odaya girip dua ettikten sonra dedemin odasını oradaki yetkiliye soruyorum ve gidiyorum odaya dedem yatıyor sonra saga sola dönüyor arkadasima diyorum dedem diriliyor galiba hayır diyo ölüler bazen hareket eder diyor sonra dedem uyaniyor ben ellerini aglayarak öpüp fatiha okuyorum dişleri yoktu üzgündü suratı galiba heyecanlı sekilde biseyler söylüyordu hatirlamiyorum ne söyledgni ve uyandim anlamı nedir

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyan sana dedeni özlediğine ve ona dua ederek kabrini ziyaret etmene tabir edilir. Eğer onu iyi ve temiz bir halde görürsen durumunun iyi olduğuna, sıkıntılı ve kirli bir durumda görürsen ona daha fazla dua etmene yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda babamın kuzeninin nişanındaydık nişan babaannemlerin evinde oluyordu babamın kuzenini annesi çağırıyordu bi misafirimiz gelmiş kızım acil gel diye ama gelen misafirin ismine bi bayan ismi söylüyordu bende onunla birlikte gidiyordum arka içeriye gittiğimde bir ay önce ölen dedem ordaydı dizinin dibine oturdum kızım seninde mürüvettini göremedim tarzı birşeyler söledi sonra yüzünü ellerimle sevdim sonra ağlayarak evde yangın merdiveni olmamasına rağmen yangın merdiveni tarzı bir yerden ağlayarak inmeye başladım.

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyada dedeni çok özlediğine ve onu unutmadığına yorumlanır. Onu gördüğün durumuna göre rüya olumlu veya olumsuz olarak işaret olur. Ona bol bol dua et ve kabrini ziyaret et. Herşeyin en doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  selamün aleyküm ben uzun zamandır kardeşimin kaynını gizli yani tek taraflıseviyorum geçen günlerde nişanlandı. ben perşembeyi cumayabağlayan gece onu rüyamda gördüm bize nişanlısıyla birlikte gelmiş yüzlerinde hep bir gülümseme var önce salonda oturdular sonra balkondagördüm.ama rüyamdasevdiğim kişinin benm onu sevdiğimi anlamışgibi gizli gizli manalı bir şekilde bakıyordu rüyamı yorumlarsanızçok sevinirim teşekkürler

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüyan şuur altına yerleşen duygu ve düşüncelerden görülebilir. Bunun dışında senin için yeni kapıların açılmasına ve kısmetinin açık olacağına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  S.a

  Ben ruyamda, bahcemde ve cocuklarimin havuzunun icinde bircok balik oldugunu gordum, kimisi canli kimisi oluydu, ama balik sayisinoyle coktuki her tarafi kaplamislardi.
  Ne anlama gelior acaba.
  Tesekurler

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. bu hayırlı ve güzel bir rüyadır. Balık rızık ve bereket anlamına gelir. Ne kadar çok görülürse o derecede hayırlı ve berekete işaret eder. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
32. Sayfa BirinciBirinci ... 2931323335 ... SonuncuSonuncu
rüyamı yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatma,  ücretsiz rüya yorumlatma,  rüya yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlatmak,  mumsema ruyami yorumlatmak istiyorum,  rüya yorumlat