+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada tuvalette çiş yapmak ne anlama gelir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada tuvalette çiş yapmak ne anlama gelir?

  Reklam
  Sual: Selamun aleykum arkadaslar ben ruyamda tuvalete cis yapiyorum ama herkes geliyo bakiyo bende saklanmiyorum.birde tuvalette yukarada bir yerde sepetle somun ekmek var
  Anlamini bulamadim yorumlarmisiniz(ben bayanim) ? 2. @hmet
  Üye

  Cevap: Rüyada tuvalette çiş yapmak ne anlama gelir?


  Reklam  Cevap: Rüyada Çiş Görmek

  Rüyada çiş görmek rüya sahibi için mutluluk, şifa ve bereket getirecek gelişmelere delalet eder. Kısmetin açık olmasına ve işlerde bolluğa yorulur. Rüya sahibinin sağlıklı olması ve aile içinde hiç geçim sıkıntısı yaşamayacağı anlamına gelir.

  Rüyada çiş görmek, güzel haberlere, güzel gelişmelere, özlem gidermeye, moral bulmaya, hayırlı olacak birlikteliklere tabir edilir. Bazı rüya tabirleri, rüyada çiş görmeyi rüya sahibinin doğrudan ve güzelden geçtiğine, yanlış yollarda ve kötü arayışlar içinde olduğuna dair yorumlamaktadır. Bazen de tehlikeli sularda yüzmeye yorulur.

  Rüyada Sidik Yapmak

  Rüyasında sidik yaptığını gören kişi, çevresindeki kişileri çok üzecek ve onları hayal kırıklığına uğratacak bir şey yapacak demektir. Yani rüya sahibi, kendisinden başka herkesin üzülmesine ve kendisini ayıplamasına neden olacak bir hata yapacaktır. Aynı zamanda da rüya sahibi için mutsuzluk olarak değerlendirilir.


+ Yorum Gönder
rüyada çiş yapmak,  rüyada tuvalete çiş yapmak,  rüyada tuvalete çişini yapmak ,  rüyada çişini yapmak,  ruyada cis yapmak,  rüyada tuvalete gitmek,  ruyada tuvalete cis yapmak