+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

  Reklam
  Sual: Rüyamda siyah bir pitbull köpeğinin beni havlayıp kovaladığını gördüm. Bir komşumun evinin önünde saklanndım daha sonra o köpeği oraya kitleyip oradan uzaklaştım. Köpek ayağımdan ısırmaya çalışıyordu ancak beyaz bir spor ayakkabı bunu engelledi. Kendi evime kaçmayı başardığımda evin kapısını kapatmak için çok çaba harcamama rağmen bunda başarısız oldum. Bir çok kez kapıyı ben kapattım ancak kapı yıpranmış olduğundan kapanmıyordu(Bu kapı yıllar önce evimizin de olan tahta bir kapıydı).

  Daha önce bir çok kez rüya gördüm ancak bu uyandığımda beni çok fazla etkilemişti ve çok mutsuz uyandım. Sizce bunu nasıl yorumlamalıyım. ? 2. imam
  Üye

  Cevap: Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?


  Reklam  Cevap: Rüyada Köpek Görmek


  Rüyada köpek görmek zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan alime işaret eder.

  Abdülgani Nablusiye göre; Dişi köpek inatçı ve kötü kalpli ama zararı dokunmayacak bir kadındır. Rüyada bir dişi köpeğin bir erkek köpeği kovaladığını görmek, böyle bir kadının şerrine uğrayarak, halka rezil olacağına, iki köpeğin bir dişi köpeği takip ettiklerini görmek fena yola uymuş bir kadınla bir erkeği elinden tutup onları hayırlı bir şekilde evlendireceğine delalet eder.

+ Yorum Gönder