+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ?

  Reklam
  Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ?
  Selamünaleyküm hocam 2 gecedir istihareye yatıyorum 5 yıllık bir ilişkim vardı bu sene işi ciddiye bindirme niyetim vardı fakat sevgilimin kafası çok karışık seviyor özlüyor ama istemiyorum bunu diyor ilk gece rüyamda beyaz duvarlı beyaz koltuklu kalabalık bir evdeydim teyzelerim ve sanırım sevgilimin tanıdıkları sadece bayanlar bir odada oturuyordu sevgilimin gelmesini bekliyordum kardeşim tanımadığım yeşil giymiş türbanlı bir kız ve beyaz giymiş sevgilim 3 ü kapıdan içeri girdiler kolunu tuttum yüzüme bakmadan o odaya girdi arkasından girdim teyzemin yanına oturup ona sarıldı ama teyzem kapalı ve siyah bir elbise giymişti sonra bana baktı ve güldü bende ona sen teyzeme güveniyorsun ama o benim en sevdiğim teyzem diyordum kalktı ve tekli bir koltuğa oturdu arkasına geçip saçlarını kaldırıp ensesinden öptüm ama ensesinde 3 tane yan yana yara gibi ben gibi dip dibe şeyler vardı ama rüyandan mutlu uyandım bu gece ki rüyamda da elimden tutup bir merdiven çıkıyorduk istasyon gibi bir yerdeydik her yer beyaz ama kalabalıktı onun üstünde lacivert bi kot beyaz tshirt ve siyah uzun ceket vardı benim üstümde de lacivert kot ve lacivert tshirt vardı merdivenlerden inerken bir sıra bekledik üzerindeki siyah ceketi çıkardı döndü benle konuştu sürekli ama kalabalık yine koyu renkli giyinmişti hep bu rüyadan da mutlu uyandım rüyadan tam uyandım duamı yaptım ve sabah ezanı okunmaya başladı hocam yorumlarsanız beni büyük bir yükten kurtarırsınız lütfen ikisinide ayrı ayrı yorumlayın lütfen

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ?


  Reklam  Aleykum selam kardeşim. Her iki rüyanda olumludur. Ama bu istihare konusunda bir farzmış veya vacipmiş gibi görmek çok yanlıştır. Ayrıca istihare yüzde yüz doğrudur çıkar diye bir şey asla yoktur. İstihare demek hayır dilemek demektir. İlk önce bu yanlış bilgileri bırakmalıyız. Evlilik için mutlaka bilen insanlara danışarak ve fikir alarak hareket edilmelidir.

 3. Misafir
  Arkadaşım benim için istihare yeyattı ve rüyasında kafesin içinde beyaz bir papağan ve kafesin dışındada siyah papağan kafese girmeye çalışıyormuş bu ne demek acaba

 4. arifselim
  Yönetici
  İstihareyi herkes ancak kendisi için yapmalıdır çünkü sünnet olan ve doğru olan budur. Bu rüya ise iki anlama da gelebilen bir rüya olduğu için net bir işaret değildir. Sana kendin yapmanı tavsiye ederim.

 5. Misafir
  Ben eski eşimle barışmamın hayırlı olup olmadığını öğrenmek için istihare yaptım bir defa eşimle birlikte bir inşattın merdivenlerinde yukarı çıkıyorduk merdivenlerin üstünde ufak mavi ve kırmızı ışıklar var en sonda ise büyük yeşil bir ışık vardı. Diğer rüyamda ise eşimin abileri ve yengeleri ve yeğenleriyle birlikteyiz yeğenlerinden biriyle babasının cebindeki kağıtlara bakıyoruz kağıtların kimi beyaz ve boş kimi ise üstü siyah kalemle yazılı kimi mavi kalemle yazılı. Bu yüzden ben anlayamadım barışmamız hayırmı bizim için şermi

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. İstiharede ilk rüya veya işarete itibar edilir ve devam edilmez. Bu ilk gördüğün rüya çok hayırlıdır ve olumlu manaya işarettir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım istihareye yattı esi ve kendinin ileride ne olacağı ile ilgili ve bembeyaz bir örtü gördü fakat örtünün kenarları kip kırmızıydi bu ne anlama geliyor bilen biri cevaplarsa çok sevinirim

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İleride ne olacağım veya şu şey olacak mı gibi istekleri için istihare yapılmaz. Öyle bir şey yoktur.

 9. Misafir
  İyi günler ben de şuan görücü usulu görüştüğüm kişi için istihareye yattm .ama rüyamda kina gecem oluyodu dikkatimi cekense bindallim kirmizi ayakkablrm siyahti ama fotograf cekiniyoruz rüyamda yüzüme hep beyaz işiklar vurmuş bu ne anlama gelir lütfen yardimci olun .

 10. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Bu rüyan istiharen için hayırlı mana anlamında yorumlanır. Gördüğün renklerin bir önemi yoktur rüyanın geneli önemlidir ve içine doğan hissin olumlu olup olmadığı önemlidir.

 11. Misafir
  Selamun aleykum. bende sevdigim, evlenmek istedigim bey benim icin hayirli mi degil mi diye istihareye yattim. Once siyah bi ekran gordum. orayi tam hatirlamiyorum ama. daha sonra katlanmis beyaz camasirlar ve su yesili renginde tisort giymis birini gordum. icinde siyah ta oldugu icin yorumlayamadim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya sana açık bir işaret olmaz. İstihare esnasında yada uyandıktan sonra içine o konuda bir his gelmişse o sana bir işaret olur. Eğer için rahat etmemişse istihareni tekrar edebilirsin.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu
istiharede hem siyah hem beyaz görmek,  istiharede iki renk görmek,  istiharede siyah ve beyaz görmek,  istiharede kırmızı ve beyaz görmek,  istiharede beyaz görmek,  istihare rüyasında siyah ve beyaz görmek,  istiharede beyaz ve kırmızı görmek