+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 37
  Misafir

  Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ?

  Reklam
  Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Biriyle konuşuyordum son zaman lar etrafımdaki insanlar karşıydı bu duruma bende konuşmam hayırlı mı değil mi diye istihareye yattım rüyamda heryer yeşil beyaz ortada kırmızı bir elma vardı 3 gün ard arda yattım diğer günler ne gördüğümü tam hatırlamıyorum ama 2. Gün sanırım mavi gördüm ileride evlilik olabilir ve ben ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

 2. 38
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ?


  Reklam  Değerli kardeşim. Sana tavsiyemiz ancak evlilik aşamasına doğru bir adım atıldığında istihare yapmandır. Sadece konuşmamız hayırlı mı diye istihare yapamazsın çünkü konuşmak bir ihtiyaç dışından caiz değildir.

 3. 39
  Misafir
  İyi akşamlar ben KPSS ile atanmayi bekliyorum hacet namazı kildim beyaz bi gömlek gördüm bi papağanın yumurtasını dusurup kirdim ve içinden yavrusu çıktı yurudu bide yurt gibi biyerdeyim eşyaları topladim yastık pembe bi yorganvardi

 4. 40
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. rüyan hayırlara ve başarılara delalet eder. Ancak şu var ki hacet namazı ile rüya görmenin özel bir bağlantısı olmaz. Sadece istihare namazında rüyanın özel bir manası olur.

 5. 41
  Misafir
  Merhaba hayatımda biri var ama ben evilik istiyorum onun ne istediğini bilmiyorum ailesi beni seviyo teyzem istihareye yatırdım rüyasında beni beyaz erkek arkadaşımı siyah kıyafetle görmüş bi derden el ele geçiyormuşuz ama bi tam geçerken toz bulutu kaplamış geçip geçmediğimiz görememiş yorumlarsanız sevinirim Allah razı olsun

 6. 42
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihareye kendin için senin yatman gerekir sünnet olan budur. Teyzenin gördüğü rüya ise genel manada evliliğe ve mutluluğa işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 43
  Misafir
  İyi akşamlar benim basımda bir bela var kadının biri kocamla birlikte ayrıldığını söylüyor ama ben inanmıyorum onun için dün gece istehareye yatım ve rüyamda hem beyaz gömlek gördüm hemde kırmızı araba gördüm ben le kocam arabaya bindik sonra uyandım lütfen bana acil cevap verin ve bu arada istahare namazı kıldıktan sonra allaha dua edip kalbime bir işaret göndermesini diledim namazdan sonra aklım şüpe içinde kaldı ama kalbim hep bitti artık çıktı o kadın artık diyor kalbimemi yoksa beynimemi inanacağımı şaşırdım kafam çok karıştı neye inanacağımı bilmiyorum lütfen bana acil cevap yazarmısınız.

 8. 44
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Böyle bir konu için istihare yapılmaz maalesef. Bunun yerine büyüklerinden veya güvenebileceğin kimselerden yardım alabilirsin. Allah yardımcın olsun.

 9. 45
  Misafir
  Hocam merhaba istihareye yattım rüyamda beyaz bi kopek aç bi haldeydi ona sut verdim daha sonra siyah bi kopek yanına geldi ve beni korkutmaya çalıştı sonra beni kovaladı bi sure bende bi arkadasimla ondan kaçıyordum en son karşı karsiya geldim üzerine yürüyünce benden uzaklaşır gibi oldu kafam çok karıştı nasıl yorumlanır

 10. 46
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Gördüğün her iki köpeğin manası da hayırlı ve olumlu manaya işaret değildir. İstiharede asıl rüya değil senin içine gelen histir. Zaten uyandığında bu hissi hissetmiş olman gerekir.

 11. 47
  Misafir
  Ben iki farklı günde ama aynı konuda istihare namazı kıldım birinci ruyamda abimin siyah bi çorap giydiğini gördüm ikinci ruyamdada tanımadığım iki adam bembeyaz bi elbise giymişti yorumlarsanız cok sevinirim.

 12. 48
  arifselim
  Yönetici
  Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Hacet rüyasında siyah ve beyaz aynı rüyada görülürse nasıl yorumlanmalı ?
  İstiharede alınan ilk işarete göre hareket edilir. İlk gördüğün rüya sıkıntı ve olumsuz manaya işaret eder. İstihare anlamında senin için olumsuz olarak yorumlanır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu

istiharede hem siyah hem beyaz görmek

istiharede iki renk görmek

istiharede siyah ve beyaz görmek

istiharede kırmızı ve beyaz görmekistiharede beyaz görmekistiharede beyaz ve kırmızı görmekistiharede siyah beyaz renk görmek