+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada mezar ve mezar içindeki ölü sesi duymak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada mezar ve mezar içindeki ölü sesi duymak

  Reklam
  Cevap: Rüyada mezar ve mezar içindeki ölü sesi duymak isimli konu Mumsema.com
  Hocam bildigim bi mezarlikta bilmedigim bi olunun amenarrasuluyu okudugunu duyup dinliyorum bilgilendiriseniz sevinirim

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada mezar ve mezar içindeki ölü sesi duymak


  Reklam  Bu tür rüyalar için hayırlı yorumu yapılır. Allah'kulluk etmek manasına tabir edilir. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba be. mezarlktym annemij mezarı vefat etmisdi de mezarı duvarın yanında gordum orda değil aslında ve duvarl mezar arasında birsuru tahta vardı sıkıştım diodu neye delalet

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Anneni çok özlediğine ve onun için hayırlar işlemene delalettir. Ona çok dua et ve kabrini de ziyaret et. Herşeyin en doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamun aleykum hocam.ruyada yegenim olmus onu gommek icin abim babam ve gelinimiZ mezarlik ariyorlar ve eski tarihli bir mezarligi acip kemikleri cikarip yegenimi koymak isterken mezardan bir kadin sesi beni ellemeyin rahat birakin beni diyormus abimlerde korkarak birakmislar.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Kabir genelde ev olarak yorumlanır. Çocuk kimsenin ölmesi ise maddi manada eksikliğe ve planların yolunda gitmemesi şeklinde tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhabalar Rüyamda bir mezarlıkta mezarlardan ses geliyor kulak veriyorum çocuk seslerini biseyler soyluyorv sanki anne bana sakız ver der gibi arka arkaya mirildaniyor sonra oradaki mezarlar bikose çocuk mezarları oluyor çocuk sesleri geliyor dandini dandini uyuşun büyüsün böyle ninni sesleri sonra cıvıl cıvıl çocuk sesi geliyo r oynaşıyorlar gibi deme k orda çocuklar böyle oynuyor diye düşünürken ufaklı büyüklü çocuklar mezarlardan çıkıyor koşturuyor oynuyorlar o ara ben onlardann yukarda ucuyorum onlarla konuşayım biseyler sorayim derken onlar yeri na gidiyor .baska bu yerde Sonra kaynanam ocakta yemek kaynatiyo gece oluyo bende yemeğe bakayım diyom devamı hatırımda yok.YORUMUNUZ ICIN SIMDIDEN TEŞEKKÜRLER...

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Rüyan sana çok hayırı bir işarettir. Rüya sahibinin huzuru ve mutluluğu yakalayacağı bunun da kısa süreli değil, ömür boyu süreceği anlamına gelir. Bundan kendine bir ders çıkarman gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba hocam rüyada karanlıkta mezarliktan geçtim geçerken bi mezarin içinden şarkı sesi geliyodu korktum koşarak mezarlıktan kaçtım

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya manasının anlaşılabilmesi için ayrıntılı bir şekilde anlatılması lazım ve gören kişi hakkında da bilgi sahibi olmak lazımdır. Genel olarak ise, suç işleme ihtimali olmasına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Hocam benim bir sorum olucakti, ruyamda dedimin mezarligindaydik ve mezardan ismimle beni cagiriyordu sizce neden hocam?

 12. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Bu rüyan ona dua etmene ve kabrini ziyaret etmene tabir edilir. Bu tür rüyalar maddi ve manevi açıdan hayırla yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 ... SonuncuSonuncu
rüyada mezardan ses gelmesi,  rüyada mezardan ses duymak,  rüyada mezarda ses duymak,  rüyada mezardan ses geldiğini duymak,  rüyada ölünün sesini duymak,  rüyada mezarın içinden ses gelmesi,  rüyada mezardan ses gelmesi görmek