+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ağlamak ne demektir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada ağlamak ne demektir

  Reklam

 2. Misafir

  Cevap: Rüyada ağlamak ne demektir


  Reklam  Cevap: Ağlamak; Allah’tan korkmaya rahmetin inmesine, muhtaç olan kimseler için yağmur yağmasına işarettir.

 3. Misafir
  Rüyanızda kendinizi ağlarken gördüyseniz, bu genellikle, gün içinde karşı karşıya kaldığınız, sizi üzen ve canınızı sıkan, ancak tepki vermemek için kendinizi frenlediğiniz olayların yarattığı gerilimi boşaltma ve hafifleme ihtiyacından kaynaklanır. Eğer başkalarını ağlarken gördüyseniz, neden olduğunuz üzüntülerden ya da başkalarını incitmiş olmaktan duyduğunuz pişmanlık ve kaygıya işaret eder. Rüyanızda, başka insanların ağlaması size mutluluk veriyorsa, bu, birilerini cezalandırma isteği duyduğunuzu da gösterir.

  Rüyada yüksek sesle bağırmak yahut yırtınarak, ağlamak; rüya sahibinin gerçekte de bu şekilde ağlaması demektir. Ağlamak; Allah’tan korkmaya rahmetin inmesine, muhtaç olan kimseler için yağmur yağmasına işarettir. rüyada ağlamak aynı zaman rahmet yani bereketin gelmesine de işaret eder.

 4. Misafir
  Selamlar, az oncebir ruya gordum. Ruyamda bir evdeyim ve odadayim, yanliz herkez uyuyor. Ve ben odada yerde yatarkan cok acikli birsekilde agliyorum, tavanda Kura'ni kerim yazilari gidip geliyor, ve birden ayve yildizlari gøruyorum odanin tavasindan. Cok korkuyorum ve Allah Allahim diye bagriyorum, ve icime oyle bir hiss geliyorki diyorum "Allahim varsin,gercekten varsin". Boyle devam ediyor, odadaki tavan cok guzel seyler gøsteriyordu sanki gokyuzundeydim. Ama cok siddetli bir sekilde agliyordum ve Kurani kerim yazilari gorunce hayretle bakiyorum ruyamda. Cok tuafdi. Acaba ne manaya gelir?

 5. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu rüya genellikle tersi ile yorumlanır. Huzurlu bir hayata işarettir. Salih ameller işlemek bir uyarı bir ikaz yerine geçer. Tövbelerin kabulü anlamına da gelir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder